Пошук товару або артикулу...

10 секретів успіху у вендінгу

Грунтуючись на особистому досвіді, в цій статті ми розкриємо вам 10 секретів досягнення успіху у вендінговому бізнесі.

1. Чітке попадання в цільову аудиторію. При встановленні торгового автомата ви повинні добре розуміти, на кого орієнтуєтеся, кому потрібна ваша послуга. Наприклад, це може бути автомат зі снеками для студентів, апарат з обідами для працівників офісу, або дитячі соки та солодощі.

2. Привабливий зовнішній вигляд обладнання. Тільки хорошого місця недостатньо для прибутку. Зовнішній вигляд також грає велику роль: чистота і яскравість, відповідний тематичний дизайн, розмір апарату.

3. Різноманітність асортименту. Ретельно продумуйте асортимент і аналізуйте попит на ринку, щоб поповнювати його новими позиціями.

4. Можливості автомата. При виборі обладнання саме його можливості, а не ціна, повинні бути визначальним фактором.

5. Досвідчений кваліфікований персонал. Ненавчені, неграмотні співробітники можуть завдати шкоди вашому обладнанню, а бізнесу – збитки.

6. Якість – понад усе. Навіть не думайте економити на інгредієнтах для автомата, так ви упустите вдячних клієнтів, справжніх цінителів кави.

7. Постійний контроль автомата. Необхідно вчасно дізнаватися про те, що закінчилися інгредієнти або трапилася поломка, щоб не допускати простоїв і втрати клієнтів.

8. Вдале місце. Так, звичайно це місця з великою прохідністю – але не тільки. Зверніть увагу на зали очікувань, прийомні різних установ, і так далі.

9. Наявність контактних даних на автоматі. У разі поломки клієнт повинен мати можливість повідомити про неї вам. Також варто домовитися про те ж саме з орендодавцем. Кращий варіант – установка програми віддаленого моніторингу.

10. Надійність автомата. Устаткування в чудовому робочому стані і зі смачними напоями – це ключовий фактор успіху.

Ну як, чи все ви врахували при купівлі та встановленні автомата? Сподіваємося, що ці секрети успіху у вендінгу допоможуть вам запобігти можливим помилкам чи виправити вже допущені. Знаючи і використовуючи ці нескладні правила, ви досягнете успіху в цьому перспективному бізнесі!

Підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, щоб не пропустити анонси нових корисних статей.
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...