Пошук товару або артикулу...

Викуп кавових автоматів.

Хочете продати кавовий автомат, що був у вжитку? При цьому вам хочеться витратити мінімум часу і сил, але отримати максимальний результат? Немає нічого простіше — просто зателефонуйте нам або залиште заявку.


Ми купуємо практично будь-які автомати в будь-якому стані і кількості.
Уподобання віддаємо ТМ Rheavendors и Saeco, але також викуповуємо кавове обладнання інших брендів незалежно від його пробігу і року випуску.


Продати нам автомати дуже просто:


  1. Ви звертаєтеся до нас — телефонуєте або відправляєте заявку за встановленою формою.
  2. Ми проводимо оцінку стану віддалено, згідно вашого опису, фото/відеозйомки, документів про придбання. Важливо вказати: модель, рік випуску, платіжні системи, стан, які є поломки.
  3. Називаємо орієнтовну суму, за яку ми готові придбати ваш апарат, погоджуємо з вами.
  4. Укладаємо офіційний договір купівлі-продажу.
  5. Ви викликаєте транспортну компанію і відправляєте апарат на наш склад в м.Київ або привозите своїм транспортом.
  6. Ми отримуємо і перевіряємо апарат на відповідність опису.
  7. При підтвердженні заявлених параметрів апарату оформляємо акт прийому-передачі вендінгового автомата і перераховуємо вам обумовлену суму.

Наша компанія вже досить давно працює в цій сфері і встигла зарекомендувати себе в якості надійного і перевіреного партнера. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ми запропонуємо вам дійсно пристойну винагороду. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в своїй особистій фінансовій безпеці. Гроші за кавовий автомат ви можете отримати як готівкою, так і післяплатою або на банківський рахунок.


Купівля торгових апаратів - це те, в чому наша компанія значно досягла успіху. Ми завжди готові викупити ваші автомати за їх реальною вартістю. Мати з нами справу - вигідно і надійно!


Працюємо по всій Україні, з фізичними і юридичними особами..


Погодьтеся, це набагато простіше, ніж намагатися продати торговий автомат самостійно. Потрібно всього лише відправити заявку або подзвонити нам:


+38 (066) 88-88-449
+38 (050) 42-40-224