Пошук товару або артикулу...

Повернення товару та його обмін

Заповніть форму та отримайте детальну консультацію ! Надіслати
Термін повернення і обміну товару - Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а також після його отримання протягом 14 днів. Повернення або обмін товару можливий в разі, якщо збережено його:
- товарний вигляд (упаковка);

- споживчі властивості;

- документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (рахунок + документ, що підтверджує оплату товару).

Умови повернення товару:

- Кавове обладнання (кавові автомати, кавові машини, кавоварки, кавомолки) - претензії за якістю кавового обладнання розглядаються в індивідуальному порядку. Питання по ремонту / заміни торгових кавових автоматів вирішуються через Сервісний центр при пред'явленні документа про оплату торгового кавового автомата.
При поверненні, обладнання повинно мати товарний вигляд, бути чистим. При відправці в холодну пору року необхідно обов'язково зливати воду з кавового обладнання (якщо ця умова не виконана, клієнт несе повну відповідальність за невиконання гарантійних умов).
- Продукція (кава, інгредієнти, стакани, размешувачы і т.д) та Запчастини - Повернення товару можливе в разі, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка), документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.
Способи повернення товару:

- овернути товар до нас на склад;

- Надіслати товар назад, скориставшись послугами транспортної компанії «Нова Пошта». Вартість послуги пересилання товару згідно тарифів транспортної компанії.
Способи повернення коштів за товар:

- готівкою;

- на банківську картку або рахунок.