Пошук товару або артикулу...

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Наведений нижче текст є Договором між інтернет-магазином Eeasyvending.com.ua, надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі продукції, обладнання та комплектуючих, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України, факт оплати Покупцем вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару є підтвердженням повного і беззастережного прийняття умов даного договору-оферти і укладення Договору на запропонованих умовах.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

"Інтернет-магазин" — сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Продавцем Товаром на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" — організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" — продукція, запропонована до продажу, і розміщена на сайті: easyvending.com.ua

"Покупець" — фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті: easyvending.com.ua.  

"Одержувач" — фізична та/або юридична особа, визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" — повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" — окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.


2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті easyvending.com.ua, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.


3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт easyvending.com.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки зазначена в розділі «Доставка» на сайті Продавця.

3.1.3. Разом з тим, Продавець не надає послуги купівлі і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги купівлі і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.5. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.1.6. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті easyvending.com.ua є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не оплачене.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім узгодженням з Одержувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.

3.3.3. Оплата замовлення і «доставка день в день» за безготівковим розрахунком повинна бути проведена мінімум за годину до обраного інтервалу часу доставки.

3.3.5. Внести зміни в замовлення Покупець може не пізніше, ніж за 3 години до моменту доставки замовлення до кур’єрської служби. Якщо замовлення вже сформоване, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і сплатити нове замовлення, при цьому забрати попереднє в пункті видачі.

3.4. Виконання замовлення в святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень в святкові дні розміщується на сайті easyvending.com.ua в розділі Контакти або Новини.


4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місцезнаходження отримувача. Все залежить від складності замовлення: кількості товару і його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори і ін.).

4.3. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу/Покупцеві і/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту її укладення до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутній товар із замовлення з будь-яких причин (затримка поставки, відсутність на складі та ін.) Продавець за узгодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті easyvending.com.ua носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця щодо властивостей і характеристик Товару перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.


6.ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши причину повернення.

6.2. Покупець має право оформити лист з рекламацією за адресою електронної пошти: vending@easyvending.com.ua, вказавши причину запиту і надавши відповідні опис і фотознімки для підтвердження.

6.3. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому його було доставлено.

6.4. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару в тому випадку, якщо дефект був отриманий в результаті недбалої роботи служби доставки.

6.5. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.


7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.

7.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладеного і вже діючого між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.


9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях на сторонніх ресурсах.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях, та для коректного виконання замовлень. При відмові Покупця Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.


10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі в служби доставки.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.3. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті easyvending.com.ua.

10.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.