Пошук товару або артикулу...
Статті
Національна консалтингова американська фірма CapTech провела опитування щодо зміни уподобань споживачів під час пандемії коронавіруса. Далі детально...
Заходи в 2020 давалися складно і відбулися лише завдяки жорстким умови організації. Що ж нам очікувати в 2021? Подробиці в статті...
Для всіх нас 2020 видався дуже складним, але і дуже повчальним. У цій статті хотілося б поділитися з Вами нашими досягненнями, значущими подіями і трохи підняти завісу наших планів на майбутнє.
Компанія вирішила провести онлайн-захід, який охоплює цінності інновацій, соціальної стійкості та культури, в рамках якого бізнес буде обмінюватися новими ідеями, аналізом та прогнозами, на яких ефективно будувати майбутні проекти.
Нещодавно Європейська асоціація вендинга (EVA) опитала торгових операторів і постачальників вендінгового обладнання, платіжних систем і інгредієнтів в 13 країнах Європи про те, як на їх бізнес вплинули обмеження. Подробиці далі в статті ...
24 червня наша компанія брала участь у практичній конференціі FoodMaster&PrivateLabel-2020. Більш детальніше у статті.
Чи знаєте ви, як давно існують вендингові автомати, і що розпочали продавати вперше без допомоги людини? Давайте зробимо невеликий історичний екскурс і розглянемо найбільш значущі дати в розвитку вендингу.
Сама назва "рожевий шоколад" звучить вкрай незвично, але який же він на смак? Більш докладно в статті.
Китайський ієрогліф «криза» складається з двох ієрогліфів, що означають «небезпека» і «можливість». Ми всі розуміємо небезпеку, але помітити «можливість» можуть не багато. Більш детально в статті.
Кавові автомати — найбільш затребуване вендінгове обладнання, яке встановлюють частіше всього. А все тому, що кава — найпопулярніший в світі напій і пити його
прийнято повсюдно і в будь-який час. У будь-якому людному місці автомат, який продає
гарячі напої, виявиться доречним.
Чому вендинг? Вендинг і торгові кавові автомати є привабливим бізнесом, так як є нескладним для ведення, вимагають порівняно невеликих вкладень і приносять стабільних дохід. Торгові кавові автомати готують і продають каву в той час, коли ви працюєте, вчитеся, снідаєте або вечеряєте, їсте в транспорті або відпочиваєте на морі. А якщо кавові автомати встановлені в вдалому місці, то вони продають каву і заробляють вам прибуток навіть тоді, коли ви спите.
Итак, Вы купили кофейный автомат, нашли место, оформили все документы, решили, что Ваш кофейник будет работать на зерновом кофе, и уже хотите запускать, но не знаете, как выбрать качественный...
Что прятал мусульманский пилигрим у себя на животе, что подарил мэр Амстердама Королю Людовику XIV, почему француз отказывал себе в воде, но поливал саженец, в обмен на какие зерна преступнику даровали свободу, и как букет влюбленной женщины дал начало производству кофе в Бразилии.
Європейська Асоціація Вендінг (ЕАС) поінформувала, що в наших реаліях торгові автомати абсолютно безпечні для людей. Більш докладно в статті.
Часто на упаковці зернової або меленої кави можна побачити напис 100% Арабіка або Робуста. Арабіка або Робуста — це не сорти кави. Це види кави. Сорти кави на упаковках пишуть, тільки якщо це моносорт якихось елітних плантацій. В інших випадках кава представляє комбінацію сортів, смак якої відповідає заявленому.
Сьогодні ми поговоримо про тонкощі заварювання чаю. Ні, недостатньо просто залити його окропом. Недотримання визначених правил заварювання може зіпсувати навіть найкращий чайний купаж і репутацію. Більш детально в статті.
Начебто елементарний момент, однак якщо не врахувати деякі нюанси, ці помилки можуть привести до великих витрат. Детально далі ...
Напевно ви помічали, що кава, яка довго лежить в шафці, змінює свій смак, причому не в кращу сторону. Давайте розберемося, як довго можна зберігати каву, а також — у чому і де саме краще це робити?
Про бідну Робуста замовте слово, або чому робуста, як бідна пасербиця в родині зернової кави?

Хто очолив війну з робустой, чому кава виду робуста не хочуть купувати, але кількість плантацій зростає, і що їсть Лювак на сніданок?
Яку ви любите каву: світлого, середнього або темного обсмаження? Ступінь обсмажування дуже сильно впливає на смак готового напою. Не менше, ніж сорт зерен і купаж. Тому ми вирішили розкрити вам секрети обсмаження кави.
Пропонуємо Вам ознайомитись з основними, міжнародними, вендинговими виставками 2020 року. Детально в статті ...