Пошук товару або артикулу...
Якщо ви хочете відмежуватись від конкурентів, подумайте про концепцію сімейного бізнесу. Таке позиціювання викликає довіру покупців та надає широкі можливості для маркетингу.
Компанія Elemental, відома виробництвом екологічно чистого посуду, випустила новий екофрендлі продукт: сорочку, яка на 50% складається із використаної кавової гущі, а на другі 50% — із перероблених пляшок.

AVA (асоціація Великобританії) нещодавно надала звіт за результатами всебічного дослідження, з детальним оглядом стану вендингової індустрії Великобританії. Пропонуємо вам ознайомитись із досвідом закордонних колег.

Наш ключовий партнер компанія Rheavendors – прихильник інклюзивності. Rheavendors просуває “дизайн для всіх” та створює інструменти, які можуть використовувати, зокрема, люди з обмеженими можливостями.

Світовий культ кави, її статус “дорослого” вишуканого напою та найпопулярнішого джерела енергії, а також трудові будні, насичені кава-брейками, сприяють зміні переваг підлітків та молодих людей з “дитячого” какао на каву.
Якщо ви давно хочете, але не наважуєтеся стати вендором або відкрити власну мінікав'ярню, звертайтесь до нас за консультацією!
Компанія Allied Market Research опублікувала звіт про прибутковість торгових автоматів з глобальним аналізом можливостей та галузевим прогнозом з 2023 по 2032 роки.
Цього літа компанія Starbucks поділилася даними про те, як покоління Z змінило культуру споживання кави. Далі детальніше...
Генеральний директор RheaVendors Group Андреа Поццолині поділився своїми думками про місію компанії у розвитку вендингу та світової культури споживання кави. Пропонуємо вам найцікавіше з його інтерв'ю.
Нещодавно ми публікували дані зі звіту ICO про падіння цін на каву, і в тому ж звіті наводилася аналітика споживання та прогнози на майбутнє. Щоб не вантажити вас зайвою інформацією, ми вирішили оформити все короткими тезами та висновками. 
Чекліст із запуску та ведення вендингового бізнесу. Далі детально...
TM JETINNO – це китайська компанія, родом із Гуанчжоу, провінція Гуандун, яка була заснована у 2013 році. Її обладнання поєднує швейцарську надійність і китайську винахідливість.
Якщо ви підтримуєте усвідомлене споживання, вам варто дізнатись більше про економіку замкнутого циклу. Яскравим прикладом, актуальним для кавового бізнесу, є повторне використання кавової гущі.
Торік, 1 січня 2022 року, було ухвалено поправки в законодавстві, після яких почалася тотальна фіскалізація вендингових автоматів. Далі детально...
Згідно зі свіжим звітом ICO про ринок кави, у липні різко впали світові ціни на каву — середньомісячна ціна індикатора Composite втратила 7,2%. Далі детально.
В останні роки у Європі було прийнято чимало обмежень щодо використання пластику і планується впровадити ще більше, а вони ж безпосередньо впливають на вендинг. Далі детально...

Якщо ви хочете покращити смак та якість кавово-молочних напоїв, які готуєте у кавомашині, рекомендуємо доукомплектувати її молочним модулем. Деталі у статті...

На початку лютого компанія Terrapin Care Station із Колорадо запустила в експлуатацію унікальний торговий автомат із продуктами з марихуани, перший на ринку вендингу. Далі детальніше.