Пошук товару або артикулу...
Платіжні системи для вендингового автомата зазвичай вибираються окремо і вимагають відповідального індивідуального підходу. Наскільки істотно вибір впливає на прибутковість бізнесу? Задумайтесь: людина, яка не змогла заплатити за напій через відсутність потрібної купюри або способу оплати, не розбиратиметься, не буде йти міняти гроші й повертатися. Вона просто піде до живого продавця. Ну а якщо техніка буде неправильно рахувати й видавати суму решти, це завдасть бізнесу непоправної шкоди.
Багато компаній не змогли на постійній основі організувати свою роботу у віддаленому режимі. Відмінним рішенням цієї проблеми став вендинг, адже він гарантує відсутність контакту між користувачами.
Час від часу вендинговий бізнес підносить сюрпризи й здається не таким уже легким. Коли дороге обладнання ламається, виникає багато питань: чи варто спробувати зробити ремонт самостійно? Якщо ні, то де краще відремонтувати торговий автомат в Україні або хоча б отримати професійні консультації? І нарешті де знайти відповідні запчастини?
Торгові автомати вимагають регулярного й сумлінного обслуговування. Умовно його можна розділити на такі етапи: налаштування й запуск, заправка та чистка. Також щорічно варто перевіряти працездатність усіх механізмів. Хтось довіряє обслуговування найманим працівникам, а інші вважають за краще заощадити й зайнятися цим самостійно. Саме для другої категорії ми підготували дану статтю.
Відповідно до проведеного в минулому році дослідженню, кава на ходу стає все більш популярною. У цій статті ми розповімо Вам, чому це саме так...
Торгівля за допомогою вендингових автоматів – це, звичайно, досить простий і не надто витратний бізнес. Однак деякі початківці-вендори все-таки скаржаться на те, що прибуток набагато нижче очікуваного. У той же час інші нарікають, що не встигають завантажувати автомат інгредієнтами – настільки великий оборот їх продукції. У чому ж причина? Як правило, уся справа в правильному чи неправильному виборі місця.
Найбільш вигідним початком вендингового бізнесу є покупка кавових автоматів. На гарячі напої більший попит і вища націнка – близько 200-300 %. Що стосується снекових апаратів, то вона рідко перевищує 100 %. Однак це зовсім не означає, що вони не заслуговують на увагу.
Впевнені, що всі вже в очікуванні спекотних літніх днів і подумки ніжитесь на сонечку зі склянкою прохолодного напою. І саме тому хочеться розповісти Вам про серію rhea COOL.

Кавові апарати – найпотрібніші з усіх вендингових машин. І це не дивно з огляду на те, що кава і чай відносяться до категорії найбільш популярних напоїв у світі. Попит на них набагато стабільніший, ніж на інші товари або послуги, причому практично не залежить від сезону або дня тижня. Саме кавові автомати найкраще підходять для старту вендингового бізнесу, оскільки прогоріти на них практично нереально.


Rhea Vendors Group впроваджує нові технології на основі 5G. Більш детально далі...
Вендинговий бізнес приваблює відразу декількома незаперечними перевагами, які виглядають дуже заманливо. Це пасивний заробіток, при якому немає необхідності платити зарплату продавцям, а прибуток може надходити практично цілодобово. Оренда невеликій площі коштує відносно недорого в порівнянні з сумою, яку доводиться платити власникам магазинів. На початковому етапі і якщо у вас немає наполеонівських планів, можна поставити від 1 до 5 автоматів. Однак у подальшому можна масштабувати бізнес і збільшувати прибуток у міру зростання своєї мережі.

На перший погляд, вендінг – ідеальне рішення для реалізації товарів під час пандемії вірусу. Однак все не так просто! Деталі далі...

Вендинговий бізнес приваблює відносною легкістю старту. Та й у цілому виглядає так, що це досить простий вид заробітку. Адже потрібно лише вибрати відповідний автомат, знайти для нього вдале місце і подбати про поповнення запасів витратних матеріалів.
Національна консалтингова американська фірма CapTech провела опитування щодо зміни уподобань споживачів під час пандемії коронавіруса. Далі детально...
Заходи в 2020 давалися складно і відбулися лише завдяки жорстким умови організації. Що ж нам очікувати в 2021? Подробиці в статті...
Для всіх нас 2020 видався дуже складним, але і дуже повчальним. У цій статті хотілося б поділитися з Вами нашими досягненнями, значущими подіями і трохи підняти завісу наших планів на майбутнє.
Компанія вирішила провести онлайн-захід, який охоплює цінності інновацій, соціальної стійкості та культури, в рамках якого бізнес буде обмінюватися новими ідеями, аналізом та прогнозами, на яких ефективно будувати майбутні проекти.
Нещодавно Європейська асоціація вендинга (EVA) опитала торгових операторів і постачальників вендінгового обладнання, платіжних систем і інгредієнтів в 13 країнах Європи про те, як на їх бізнес вплинули обмеження. Подробиці далі в статті ...
24 червня наша компанія брала участь у практичній конференціі FoodMaster&PrivateLabel-2020. Більш детальніше у статті.
Чи знаєте ви, як давно існують вендингові автомати, і що розпочали продавати вперше без допомоги людини? Давайте зробимо невеликий історичний екскурс і розглянемо найбільш значущі дати в розвитку вендингу.
Сама назва "рожевий шоколад" звучить вкрай незвично, але який же він на смак? Більш докладно в статті.
Китайський ієрогліф «криза» складається з двох ієрогліфів, що означають «небезпека» і «можливість». Ми всі розуміємо небезпеку, але помітити «можливість» можуть не багато. Більш детально в статті.