Пошук товару або артикулу...

Що включає в себе щоденне технічне обслуговування кавового автомата, з чого складається щорічна профілактика кавового автомата, скільки часу це займає, чи обов'язково звертатися до сервісних компаній, або можна проводити самому?

Технічний огляд і обслуговування кавового автомата ділиться на: щоденний, який проводяться або кожен день, або кілька разів на тиждень, і профілактичний, який проводиться приблизно раз на рік.

Як кава потрапила до Англії, де відкрилося перше кафе, як кава пов'язана з Оксфордом, як кав'ярні вплинули на лондонські біржі і банки, чим зобов'язана каві перша страхова компанія, навіщо англійки писали королю, і чому чай в Британії популярніший за каву
Термін окупності вендінгового автомата «з пробігом» менше, ніж нового. Але при цьому більше ризиків. 5 правил як уникнути ризиків і відразу отримувати прибуток від б/в кофеавтомата!
Місце розташування торгового кавового автомата залишається найголовнішою умовою прибутковості вендінгового бізнесу. Всім зрозуміло, що чим більше проходить людей, тим кращим є це місце для продажу кави та гарячих напоїв. Але це не єдиний критерій у виборі місця під кавовий або снековий автомат. Так на що ж треба звертати увагу, вибираючи точку автоматичного продажу гарячих напоїв?
Як з'явилася кава в Німеччині, хто здійснював доставку кави в Німеччину, відкриття перших кав'ярень, заборони і гоніння, Кавова кантата і як приготувати каву за рецептом Бетховена.
Як в XVII столітті здійснювалася доставка кави в зернах в Європу, де народився еспресо з молоком, і перший прототип кави в чалдах і кави в капсулах.
У першій половині сімнадцятого століття, будучи популярним на Сході, в Європі кава все ще була таким же екзотичним напоєм, як і інші такі рідкісні продукти: цукор, какао і чай. Читайте далі...
Після відкриття кави абіссінцем, поширення тонізуючого напою серед арабів, які активно торгують з Ефіопією через вузьку смужку Червоного моря, було лише питанням часу. Хоча, існує думка, що активне поширення кави почалося в шостому столітті, коли ефіопи вторглися в Ємен і почали активно засаджувати плантації кави

Чи замислювалися ви колись, який шлях проходить кавове зерно, перш ніж продавець запропонує вам купити каву в зернах? Смак кавового напою і якість кавового зерна залежить не тільки від виду дерева, сорту кави, місця зростання і температурного режиму. 


Для справжніх гурманів, які не хочуть задовольнятися просто розчинною кавою, а хочуть, що б відмінна кава лилася прямо в чашку від одного натискання кнопки, були розроблені кавові машини нового покоління — капсульні кавоварки.
Факт №1. Кава - джерело антиоксидантів. У статті журналу Food Science and Technology опубліковані результати досліджень коробочки кавових зерен і кавової гущі на хімічний склад. Дослідження показали, що коробочка, в якій зріють кавові зерна та кавова гуща, містять цінні антиоксиданти, які в 500 разів активніше діють на людський організм, ніж антиоксиданти зеленого чаю чи аскорбінова кислота.
Про переваги зернової кави перед розчинною написано сотні статей. Але вони не дають відповіді, чому зернова і розчинна кава так по-різному діють на організм?
Деякі авторитетні експерти стверджують, що причина в теобромін.
З 4 по 7 травня кави ТМ BORBONE взяв участь у великій виставці Venditalia 2016. Експозиція зайняла велику площу, яка була присвячена продукції для HoReCa і торгових кавових автоматів.