Пошук товару або артикулу...

15 причин купити кавовий автомат і інгредієнти для вендінгу у компанії Easy Vending

15 аргументів, чому Вам вигідно вибрати нашу компанію для співробітництва.

1. Компанія «EasyVending» вже більше 10 років займається вендінгом. Час підтвердив, що ми - надійні партнери.

2. Ми є лідерами з продажу кавових автоматів, нових і б/в, а також інгредієнтів для вендінгу з доставкою по Києву та всій території України. Більше 4000 наших постійних клієнтів зробили вибір на нашу користь.

3. У нас власний парк кавових автоматів та кавомашин. І це дає нам значний досвід обслуговування даної вендінгової техніки. Ми знаємо ВСІ проблеми і потреби даного бізнесу.

4. Ми охоче ділимося нашими знаннями і надаємо різного роду консультації. Ми зацікавлені в успішному розвитку Вашого бізнесу, так як вендори - це для нас не конкуренти, а наші клієнти та партнери!

5. У нас власний штат співробітників. Наші менеджери по роботі з клієнтами, оператори колл-центру і технічні працівники дадуть відповідь на всі питання, які можуть у вас виникнути. А якщо не зможуть відповісти, то будуть працювати над цією проблемою, і дадуть відповідь пізніше.

6. Ми пропонуємо тільки ті інгредієнти для вендінгу, каву для вендінгу, стаканчики і розмішувачі для кавових автоматів, якими користуємося самі. Ми особисто, на своїх автоматах, перевірили їх якість та обґрунтованість ціни.

7. Ми є прямими постачальниками кави в зернах Borbone для вендінгу та кафе, барів і ресторанів, а також інгредієнтів для вендінгу таких торгових марок як «МОKATE», «Laqtia», «Borbone», EcoVend, тому ми можемо запропонувати вам кращу ціну, індивідуальні знижки на об’єми або комплексне замовлення.

8. У нас ви можете купити інгредієнти для вендінгу таких відомих європейських торгових марок як Ristora, ICS, Satro.

9. Ми пропонуємо вам тільки ті вендингові автомати, які зарекомендували себе як надійні, на які ми надаємо гарантію, можемо запропонувати післягарантійне обслуговування і всі види запасних частин і комплектуючих.

10. Ми працюємо з будь-якою формою оплати, з фізичними і юридичними особами, здійснюємо доставку по Києву та Україні.

11. Ми працюємо з кращими транспортними компаніями по доставці інгредієнтів для вендінгу і кавових автоматів по Києву і Україні, такими як Нова пошта, Делівері, Інтайм. Кавові автомати по Україні ми відправляємо тільки Новою поштою, так як Нова пошта забезпечує жорсткий каркас для техніки, яку транспортує. Це гарантує дбайливе транспортування техніки для вендингу.

12. Перед відправкою кавового автомата ми обов'язково знімаємо його зовнішній вигляд в деталях і процес роботи на відео, щоб ви могли бути впевнені в технічному стані автомата, який купуєте.

13. Якщо ви вирішили у нас купити кавовий автомат, то отримуєте 1 рік гарантії на нові вендингові автомати і 3 місяці гарантії на кавові автомати б/в.

14. Ми надаємо комплексне гарантійне обслуговування та післягарантійне обслуговування кавових машин і автоматів торгових марок МК, Saeco, Rheavendors, Necta (Некта).

15. Ми цінуємо наших клієнтів!
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...