Пошук товару або артикулу...

Досвідченим вендорам

Заповніть форму та отримайте детальну консультацію ! Надіслати

Компанія EasyVending — це найбільший на сьогоднішній день вендінговий маркет в Україні, готовий забезпечити вашому бізнесу максимально комфортні умови для розвитку і процвітання.

Вже 8 років наша компанія допомагає підприємцям будувати вендінговий бізнес в Україні, надаючи повний спектр послуг, починаючи від консультацій з бізнес-планом і підбору обладнання для новачків і закінчуючи оперативним ремонтом, модернізацією та викупом обладнання для професіоналів.
В першу чергу, ми налаштовані на довгострокове партнерство. Довірчі і взаємовигідні відносини з клієнтами — наша головна цінність, адже наш успіх безпосередньо залежить від успіху тих, з ким ми співпрацюємо.


Досвідченим вендорам ми пропонуємо:


  ✔   Устаткування різного рівня і різної цінової категорії; ; професійну передпродажну підготовку, установку та підключення автоматів нашими досвідченими фахівцями.

  ✔   Навчання основам обслуговування вендінгових автоматів. При купівлі обладнання надається короткий курс (відео-інструкція), що допоможе вам освоїти навички, необхідні для підтримки автоматів в робочому стані.

  ✔   Довгострокову комплексну співпрацю. РРобота з персональним менеджером з усіх питань і можливість закуповувати все необхідне для вендінгового бізнесу в одній компанії: кава, розчинні інгредієнти, витратні матеріали.

  ✔   Привабливу цінову політику, спрямовану на стимулювання професійного підходу в вeндінговому бізнесі. Діє система бонусів і накопичувальних знижок.

  ✔   Найбільш вигідні і комфортні умови з придбання додаткового обладнання, рекламної продукції.

  ✔   Потужну технічну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування автоматів на протязі всього терміну експлуатації, наявність складу запчастин, їх доставка в регіони.

  ✔   Консультації та допомога в питаннях розвитку і нових ідей в вендінговому бізнесі, а також в питаннях оподаткування, пошуку місць і ін.

  ✔   Допомога в продажах й викуп обладнання, що було у вжитку.. РПрацюємо по системі trade-in, здійснюємо професійну передпродажну підготовку автоматів та кавового обладнання.


Вендинг з нами:


Це кращі ціни


  ✔   Кавові автомати Saeco і MK (Розумні Машини)

  ✔   Кавомашини, кавоварки і кавомолки

  ✔   Кава в зернах, розчинна сублімована кава, кава в капсулах і монодозах, мелена кава

  ✔   Інгредієнти для кавових автоматів

  ✔   Платіжні системи: купюроприймачі і монетоприймачі

  ✔   Витратні матеріали для вендингу і HoReCa — пластикові та паперові стаканчики, розмішувачі для кавових напоїв

  ✔   Запчастини Saeco і MK, аксесуари, рекламні наклейки


Це гідний сервіс


  ✔   Діагностика, профілактика і ремонт кавових автоматів та кавоварок

  ✔   Ремонт і прошивка плат управління     

  ✔   Діагностика, профілактика, прошивка і ремонт платіжних систем — купюроприймачі і монетоприймачі


EasyVending в курсі всього, що відбувається в світі вендингу. Ми завжди готові ділитися досвідом, який не тільки допомагає уникнути помилок новачкам цього напрямку, а й дозволяє оптимізувати бізнес професіоналам.