Пошук товару або артикулу...

Початківцям вендорам

Заповніть форму та отримайте детальну консультацію ! Надіслати

Бізнес в сфері вендингу відноситься до категорії діяльності з відносно невеликими вкладеннями, порівняно швидкою окупністю і гранично низьким рівнем ризику. У цьому бізнесі не потрібно чекати поки сформується постійна клієнтура: покупки в кавових і снекових апаратах відбуваються імпульсивно і різними людьми. Ваш прибуток не залежить від кваліфікації продавця і його графіка роботи — процес автоматизований, автомат працює у будні і вихідні, в будь-який час доби. Величина прибутку в більшій мірі залежить від місця установки і правильно сформованого асортименту. Виглядає досить привабливо, просто і легко! Однак на початку шляху в кожного підприємця цілком логічно виникає безліч питань:


  -   Де продавати і що краще?


  -   Скільки має коштувати оренда місця під торговий автомат, щоб було вигідно?


  -   Який автомат вибрати?


  -   Скільки потрібно автоматів?


  -   Як оформити бізнес? Якими будуть податки?


  -   Яка повинна бути ціна на напої і снеки?


Менеджери компанії Easyvending готові відповісти на всі ці питання!


Наші консультації для початківців вендорів безкоштовні!


Ми надаємо допомогу в бізнес-розрахунках (рентабельність, окупність, прибуток)


Консультуємо з вибору місця і особливостям оренди, а також про особливості оподаткування


Допомагаємо вибрати обладнання, ідеальне для старту


Формуємо разом з клієнтом асортимент і цінову політику


Навчаємо технічним тонкощам обслуговування автоматів


Чому бізнес в сфері вендингу потрібно починати з нами:


  ✔   Ми працюємо в вендінговому бізнесі більше 9 років, знаємо про нього все (ну або майже все) і з радістю готові ділитися своїми знаннями з новачками.


  ✔   У нас є все для вендингу: необхідне обладнання, інгредієнти, витратні матеріали та запачастини.


  ✔   Ми продаємо перевірені автомати провідних світових виробників, які ідеально поєднують в собі бездоганну якість, доступну ціну і привабливий зовнішній вигляд. В наявності нові автомати і вживані після якісної передпродажної підготовки. пную цену и привлекательный внешний вид. В наличии новые автоматы и бывшие в употреблении после качественной предпродажной подготовки.


  ✔   Якщо ви сумніваєтеся, яку модель автомата придбати, ми обов'язково запропонуємо оптимальне для вас рішення: за ціною, розмірами, асортименту, зовнішнім виглядом, способам покупки напоїв і снеків і т.п.


  ✔  Ми не просто продаємо, але і на 100% підтримуємо своїх клієнтів в процесі експлуатації. За вами буде закріплений персональний консультант, до якого ви завжди можете звернутися з будь-яким питанням і отримати кваліфіковану допомогу. Будь-яку проблему ми вирішуємо максимально оперативно!


  ✔   Ми працюємо безпосередньо з провідними європейськими виробниками інгредієнтів (з Італії, Польщі і т.д.), а тому гарантуємо кращі ціни і виняткову якість напоїв.


  ✔   Ми продаємо, а в разі необхідності, ремонтуємо автомати в будь-якій точці України, без обмежень.Якщо ви тільки прийшли в вендінговий бізнес, запам'ятовуйте головне правило:

Вендінг в умілих руках — справа прибуткова, а з Easyvending — подвійно прибуткова!