Пошук товару або артикулу...
Кавомашина Jetinno JLTT-P - це 14-дюймовий сенсорний екран, віддалений моніторинг у реальному часі, безготівковий розрахунок: PAX, Nayax, Ingenico, QR-код, та інші платіжні системи, що працюють з протоколом MDB, можливість програмування більш ніж 20 напоїв.
Модель JLTT-P — одна з найпередовіших у серії настільних кавомашин Jetinno, адаптованих до різних вимог ринку HORECA та ринку OCS, можливість програмування більш ніж 20 напоїв.
Дуже зручна у використанні кавомашина Rheavendors XS Grandeв середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Настільний кавовий апарат LaRhea Business Line eC. Дуже зручна у використанні кавомашина в середньому ціновому сегменті, розрахована на 12 напоїв.
Потужна і високоефективна сучасна кавомашина преміального сегмента, розрахована на приготування до 48 напоїв, і оснащена ексклюзивним, запатентованим rheavendors group обладнанням.
Кавомашина Saeco Royal OTC3 - напівпрофесійна автоматична кавомашина середнього класу. Позиціонується як модель класу Out Of Home, яку можна використовувати у малому чи середньому офісі, невеликому барі, міні-готелі чи салоні.
Rheavendors Caffe Europa - автомат розрахований на 16 напоїв та завантаження стаканів до 600 штук. Переваги моделі: сумісність зі снековим автоматом, що дозволяє збільшити прибуток шляхом розширення меню.
Кавовий автомат Saeco Phedra EVO Espresso - настільний апарат для приготування гарячих напоїв із зернової кави та розчинних сипучих інгредієнтів. Розрахований на 8 напоїв.
Кавовий автомат Necta Kikko - ця модель призначена для приготування та продажу напоїв із зернової кави та розчинних інгредієнтів. Розрахований на 16 напоїв.
Rheavendors XS Grande S BONO - дуже зручна у використанні кавомашина в середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Кавомашина Jetinno JL22 зі зручним 10,1-дюймовим горизонтальним сенсорним екраном, мережею Wi-Fi та віддаленим моніторингом у реальному часі. Рекомендоване навантаження – 250 напоїв на день, можливість програмування більш ніж 20 напоїв.
Італійське кавове обладнання, призначене для приготування та продажу гарячих напоїв на основі зернової кави та розчинних інгредієнтів. Автомат розрахований на 16 напоїв.
Кавомашина призначена для використання в секторі Coffee To Go, в кафе, готелях, офісах, і скрізь доречно виглядатиме завдяки своєму стильному дизайну. Дуже зручна у використанні кавоварка в середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Кавомашина Rheavendors eC – призначена для роботи в офісах, готелях, будь-яких підприємствах комунального харчування. Ця кавоварка приготує до 10 гарячих напоїв з натуральної зернової кави та розчинних інгредієнтів. Виглядає стильно і сучасно, передня панель і зона видачі склянок підсвічуються світлодіодами, має гарну продуктивність і надійність. Підключення систем оплати доступне.
Італійське торгове кавове обладнання для приготування гарячих напоїв на основі зернової кави та розчинних інгредієнтів. Автомат розрахований на 16 напоїв.
Настільний кавовий апарат LaRhea Business Line eC. Дуже зручна у використанні кавомашина в середньому ціновому сегменті, розрахована на 12 напоїв.
Потужна та високоефективна сучасна ковомашина преміального сегмента, розрахована на приготування до 48 напоїв, та оснащена ексклюзивним, запатентованим rheavendors group обладнанням.
Кавовий автомат Necta Kikko ES6 – ця модель призначена для приготування та продажу напоїв з зернової кави і розчинних інгредієнтів. Розрахований на 16 напоїв.
Настільний кавовий апарат Rheavendors XS Grande б/в
Дуже зручна у використанні кавоварка в середньому ціновому сегменті, розрахована на 10 напоїв.
Настільний кавовий апарат LaRhea grande premium V+ б/у
Потужна і високоефективна сучасна кавомашина преміального сегменту, розрахована на приготування до 48 напоїв, і оснащена запатентованим rheavendors group обладнанням.
Настільний кавовий апарат LaRhea grande premium V+ б/у
Потужна і високоефективна сучасна кавомашина преміального сегменту, розрахована на приготування до 48 напоїв, і оснащена запатентованим rheavendors group обладнанням.