Пошук товару або артикулу...

Про нас

Як все починалося


изображение_viber_2022-02-23_11-27-20-208.jpg

Компанія EasyVending була створена в 2009 році. Ми починали із встановлення і обслуговування двох власних кавових автоматів, роздрібного продажу комплектуючих та сервісного обслуговування кавових автоматів.

Пройшовши шлях від початківців до успішних мережевих вендорів, ми на власному досвіді відчули всі особливості і підводні камені цього реально перспективного бізнесу..

За десять років EasyVending з невеликої компанії перетворилася на дружну, згуртовану команду професіоналів в сфері вендингу, з величезною базою постійних клієнтів по всій території України.

Сьогодні для наших теперішніх та майбутніх клієнтів ми пропонуємо настільки грамотно підібраний асортимент товарів і послуг, що вендинговий бізнес з нами вести дійсно ПРОСТО і ЛЕГКО, і обов'язково прибутково!


Наші досяжнення:


  ✔   Унікальний досвід побудови бізнесу в сфері вендингу, яким ми із задоволенням ділимося з нашими клієнтами.

  ✔ Офіційне представництво і продаж:

      · Кавові і снекові автомати — Rheavendors, Jetinno, Saeco, MK, Necta, Bianchi

      · Кавомашини різної продуктивності і кавомолки — Rheavendors, Jetinno, Saeco, Bianchi.

      · Платіжні системи - термінали безконтактної оплати PAX з оновленням для фіскалізації безготівкових і готівкових розрахунків, купюроприймачі і монетоприймачі

      · Кава зернова, мелена, в капсулах і монодозах, розчинна — Mokate, Marila, EcoVend

      · Інгредієнти для вендингу — Mokate, Ristora, EcoVend, Ics

      · Продукція HoReCa&Retail

      · Посуд і аксесуари

  ✔ Демонстраційний зал, в якому можна протестувати кавовий автомат чи кавоварку та продегустувати приготовані напої.

  ✔ Власні складські запаси:

      · Кава та інгредієнтів для вендингу

      · Запчастин для автоматів та кавоварок

  ✔ Повний спектр послуг з сервісного обслуговування


Цілі та орієнтири


Розвиток вендингу і кавової культури в Україні

Торгівля і надання послуг за допомогою автоматів - надзвичайно зручні для споживача і прибуткові для власників бізнесу. Це той випадок, коли тих, хто програв, немає, всі у виграші! Ми, як компанія, яка працює в цій ніші, активно сприяємо формуванню та розширенню ринку вендингу в нашій країні: беремо участь в тематичних виставках, робимо відео огляди кавової продукції і вендингового обладнання, публікуємо статті та новини галузі

Підтримка репутації надійного партнера

Ми дотримуємося основоположних цінностей, якими керуємося при побудові тісних і довгострокових взаємин з клієнтами і партнерами. Це чесність, відкритість та довіра.

Нам важливо, щоб клієнти отримували необхідну інформацію про цікаві їм товари, знали всі їх нюанси і переваги, і самостійно приймали зважене рішення щодо їх купівлі. Саме тому за роки роботи EasyVending заробила репутацію стабільного партнера.

Подальше формування команди професіоналів

Найцінніший ресурс EasyVending - це наша команда, яскравий колектив справжніх професіоналів, сильних і різнобічних особистостей. Злагодженість дій, комунікація, довіра і взаємопідтримка всередині колективу - це те, що кожного дня допомагає нам досягати нових вершин. Ми любимо те, чим займаємося, і тому у нас виходить!