Пошук товару або артикулу...
Існує величезна кількість вендінгових автоматів. Більшість з них створені з орієнтацією на одномоментні і не дуже витратні побутові потреби людини, проте є і цікаві виключення з правила. Саме про такий виключення і піде мова в цій статті.
Початківці вендори часто задаються питанням, наскільки вендінг прибутковий бізнес? Пропонуємо вашій увазі коротку аналітику по ЄС і Україні за 2018 рік, яка допоможе вам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.
У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з основними, найбільш значущими міжнародними спеціалізованими виставками першої половини 2019 року. Далі детально ...
Щороку ми нагадуємо нашим колегам, про основні правила експлуатації кавового обладнання взимку. І ми будемо продовжувати це робити, адже профілактика завжди краще дорогого «лікування» кавового автомата. Далі в статті більш докладно ...
Сьогодні кава — практично невід'ємний атрибут будь-якого робочого простору, і обов'язок кожного начальника забезпечити своїх співробітників кавоваркою. Як вибрати підходящий варіант, щоб потім не вартувати в сервісному центрі? Про це ми вам і розповімо далі.
Процес виробництва чаю складний, і найчастіше його вирощуванням на плантаціях займаються одні люди, а збором, сушінням і упаковкою — інші. Хто ж в такому випадку виробник, де знаходиться батьківщина чаю, і як вибрати кращий при обмеженому бюджеті? Читайте далі в статті ...
Щоб улюблений напій радував чарівним смаком і неперевершеним ароматом, досить дотримуватися всього кілька правил.
Цінова політика конкурента може значно вплинути на рентабельність вашого бізнесу в сфері кавових автоматів. Як вести себе, якщо конкурент штучно знижує ціни?
Встановлюючи кавовий автомат, кожен підприємець задається питаннями: скільки електроенергії буде споживати апарат, яку цифру закладати в витрати? Ми також задавалися цими питаннями на початку вен бізнесу, зараз же, у нас вже є сформована думка з цього приводу, яким ми і хочемо поділитися з Вами.
Ви до цих пір вагаєтеся, займатися чи не займатися вендингом, і вважаєте, що це не прибутково, складно і клопітно? У цій статті ми наведемо Вам 8 аргументів на користь вендінга, які базуються на нашому власному 10-річному досвіді роботи в цій сфері. Прочитайте текст до кінця, і всі Ваші сумніви розвіються.
Що означає “сублімована”? Чим ця кава відрізняється від інших видів розчинної, і чому коштує дорожче? І чи варто переплачувати? Як вибрати якісну? На ці та інші питання ми відповімо Вам в цій статті.
Грудень - місяць підведення підсумків і складання планів на майбутнє. Ми пропонуємо Вам короткий аналіз і прогноз розвитку галузі на 2018 рік, для того, щоб ви могли планувати розвиток Вашого бізнесу.