Пошук товару або артикулу...

Хто є виробником чаю

Процес виробництва чаю складний, і найчастіше його вирощуванням на плантаціях займаються одні люди, а збиранням, сушінням і пакуванням – інші. Хто ж в такому випадку виробник, де знаходиться батьківщина чаю, і як вибрати кращий? Далі – докладно.

Технологія виробництва чаю

Процес різниться в залежності від виду чаю. Він вимагає знань, досвіду, уважності й терпіння. Аромат готового напою залежить від часу збору врожаю і методу обробки чайного листя. Все це дуже впливає на кінцевий продукт.

Технологія виробництва листового чорного чаю

Вона складається з наступних етапів:

• вирощування на плантаціях;

• збирання врожаю;

• зав’ялювання на сонці та/або в приміщенні;

• обробка – легке подрібнення;

• ферментація;

• скручування;

• сушіння;

• якщо потрібно, ароматизація;

• пакування.

Технологія виробництва листового зеленого чаю

Вона злегка відрізняється від попереднього варіанту – першим етапом є пропарювання з метою зберегти всі корисні властивості і видалити шкідливі речовини, що містяться в сировині.

Технологія виробництва чаю в пакетиках

Багато любителів листового чаю сумніваються в якості пакетованого. Однак для сумнівів немає приводу, якщо довіритися виробнику, який слідкує за якістю продукції. 

Давайте дізнаємося, як виробляють чай в пакетиках, на прикладі польського бренду Loyd. Він завоював багато польських і міжнародних нагород, бере участь в добровільних соціальних програмах, дбаючи про навколишній світ.

Етапи виробництва чаю в пакетиках:

1. Сортування сировини.

Сировина для чаю в пакетиках – це дрібнолистовий чай, який сортують і відбирають за допомогою сита з дірочками різного розміру. Найдрібніші листочки і використовуються для виробництва чаю в пакетиках.

2. Купаж.

Фахівці, професійні дегустатори, займаються створенням купажу, змішуючи різні сорти з різних партій чаю, щоб отримати ідеальний смак і аромат напою.

3. Пакування чайної крихти.

Пакують підготовлений чай в пакетики з фільтрованого паперу автоматично, по 2 грами на порцію. Пакетики запаюють термоспособом і прикріплюють паперовий ярличок.

Бренд Loyd виробляє всі найпопулярніші в Європі види чаю.

• Чай в «пірамідках»: чорний, зелений, фруктовий, трав'яний з фруктовими нотками, йерба мате – чай ​​з листя падуба парагвайського, функціональні чаї – зігріваючі, для швидкого засипання, проти болю в горлі, що поліпшують травлення і т. д .; а також преміум — сировина для виробництва чаїв цієї лінії зібрана на найвідоміших плантаціях світу.

• Чай в пакетиках: чорний, зелений, ройбуш, а також з приємним ароматом алкогольних напоїв.

• Листовий чай: чорний і зелений крупнолистовий і середньолистовий, вирощений і зібраний на плантаціях Китаю, Індії, Цейлону.

Так хто все ж виробник чаю? Його батьківщина з плантаціями чи бренд-виробник? Звичайно, у кожного з нас свій досвід і свою думка. Однак з цієї статті очевидно, що справжнім виробником є ​​той, хто бере участь у всіх етапах виробництва чаю, даруючи шанувальникам кращий смак і аромат напою. Спробуйте підбадьорливий і ароматний чай Loyd, щоб переконатися в цьому! 


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...