Пошук товару або артикулу...

Рентабельність вендінгу в Україні: дані 2018 року

Початківці-вендори часто задаються питанням, наскільки вендінг – прибутковий бізнес? Пропонуємо вашій увазі коротку аналітику по ЄС і Україні за 2018 рік, яка допоможе вам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.

Вендінговий бізнес в країнах ЄС

За даними статистики за 2018 рік рентабельність вендінгу в країнах ЄС вкрай нерівномірна. На вершині рейтингу доходу знаходяться переважно країни в центрі і на північному заході ЄС, а також південні країни: Іспанія та Італія.

Однак є деяка пропорційність між загальним оборотом за рік і парком машин в кожній з країн. І якщо порівняти дохід з одного автомата і його продуктивність, то побачимо, що на останньому місяці виявиться Італія з 200 євро в місяць з автомата. Можливо, це результат ігнорування італійськими вендорами якості свого продукту на користь низьких цін.

Самий рентабельний вендінг – у Швейцарії, Австрії та Ірландії. Саме тут найвищий дохід з одного автомата: 800, 550 і трохи менше 500 євро на місяць відповідно.

Реалії українського вендінгу: є куди прагнути

Яка ж картина в Україні? У рейтингу річного доходу наша країна займає 20-е місце (4-е з кінця) з оборотом близько 100 мільйонів євро в рік, а ось в рейтингу місячного доходу вона займає позицію вище, 16-е місце (8 місце з кінця) з 250 євро в місяць.

З таким результатом Україна тримається на рівні більшості інших країн Східної Європи, і це непогано, але є куди рости. Таке співвідношення цифр річної рентабельності і місячного доходу з автомата говорить про те, що вендінговий бізнес в Україні все ще недостатньо розвинений, ніша відносно вільна, а закони ринку ще не встановлені. А значить, можна сміливо зайняти цю нішу і привести свій бізнес до успіху, пропонуючи споживачеві якісний продукт за помірними цінами.

Хочете дізнатися, як почати ккавовий вендінговий бізнес без помилок і зайвих витрат? Залишайте свої контактні дані, і ми вам передзвонимо за 30 секунд, кнопка зв'язку з нами на екрані зліва, консультуємо безкоштовно!

Стаття підготовлена ​​за даними сайту hostelvending.com
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...