Пошук товару або артикулу...

Скільки електрики споживають кавові автомати

Встановлюючи кавовий автомат, кожен підприємець задається питаннями: скільки електроенергії буде споживати апарат, яку цифру закладати у витрати? Ми також задавалися цими питаннями на початку вендінгового бізнесу, а зараз у нас вже є сформована думка з цього приводу, якою ми і хочемо поділитися з Вами.

Розрахувати точну суму досить складно, тому що кількість енергії, що витрачається, залежить від багатьох факторів. Якщо вам необхідно знати зразкові розрахунки для складання бізнес-плану, то рекомендуємо орієнтуватися на результати вимірів компанії Saeco.

 
Тип кавового автомату  

      Витрата електроенергії, кВт
На розчинній каві 
     180-217
На зерновій каві 
     149-186

Як бачимо, кількість споживаної електроенергії в кавових автоматах залежить від типу кави, проте є ще кілька чинників, які впливають на цей показник, і це:

- Об’єм бойлера. На підігрів води в бойлері розміром 3-4 літри витрачається близько 4 кВт щодоби. Кавові автомати з невеликими бойлерами в 300 мл, які працюють на зерновій каві, витратять близько 3 кВт.

- Наскільки завантажений кавовий автомат, тобто як багато відвідувачі п'ють каву. Наприклад, якщо автомат не приготував жодної порції напою за день, то витрата електроенергії становитиме 1,5-1,8 кВт/добу. Якщо буде приготовано близько 50 чашок кави, то витратиться близько 3 кВт/добу.

У порівнянні з результатами наших замірів енергоспоживання декількох різних кавових апаратів, різниця незначна, так що можна сміливо орієнтуватися на наведені цифри вимірів компанії Saeco. Найкращий спосіб точно рахувати електроенергію – встановити окремий лічильник для розеток, до яких підключається вендінгове обладнання, як робимо ми. 

Підписуйтесь на нашу розсилку і групи в соціальних мережах, щоб отримувати більше корисної інформації.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете задати їх нам по телефону або в коментарях.Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...