Пошук товару або артикулу...

Виставки по вендингу в 2019 році

Вендінг – бізнес, що динамічно розвивається. Щороку в ньому з'являються нові тенденції, технології і можливості. У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з основними, найбільш значущими міжнародними спеціалізованими виставками першої половини 2019 року. На деякі з них варто бронювати і купувати квитки вже зараз! Далі докладно.

Exposhop 2019.

Устаткування, матеріали та аксесуари для роздрібної торгівлі. Місце і час: Братислава, Словаччина, 24-27 січня.

Super Market Trade Show (SMTS).

Продукти харчування та обладнання для супермаркетів, в тому числі торговельні автомати. Місце і час: Токіо, Японія, 13-14 лютого.

EuroCIS 2019.

Технології для роздрібної торгівлі. Місце і час: Дюссельдорф, Німеччина, 19-24 лютого.

China Vending Machines & Self-service Facilities Fair (China VMF).

Торгові автомати. Одна з найцікавіших для вендорів в цьому списку завдяки спеціалізованій тематиці.  Місце і час: Гуанчжоу, Китай, 26-28 лютого.

VendExpo і WRS5 2019.

Вендінгові технології та системи самообслуговування. Час і місце: Москва, Росія, 25-27 березня.

Vending Expo 2019.

Автоматизована торгівля і послуги, франчайзинг. Місце і час: Париж, Франція, 2-4 квітня.

C-star 2019.

Рішення для роздрібної торгівлі. Місце і час: Шанхай, Китай, 26-28 квітня.

Vendiberica 2019

Торгові автомати, напої і снеки. Рекомендуємо звернути увагу, так як її тематика повністю відповідає потребам вендора. Місце і час: Мадрид, Іспанія, 8-10 травня.

Це поки вся наявна інформація про тематичні виставки за кордоном. Однак не обов'язково далеко їхати, щоб залишатися в курсі подій і трендів у бізнесі. Щорічно в Україні проходить спеціалізована виставка «ВЕНДІНГ ЕКСПО КИЇВ», куди з'їжджаються значущі представники індустрії з усієї країни та з-за кордону. На цій виставці представляються сучасні технології автоматизованої торгівлі та сфери обслуговування, а також розповідають про можливості та переваги вендінга для підприємця. Тут ви зможете зав'язати корисні ділові знайомства, знайти партнерів по бізнесу, постачальників і потенційних замовників.

Точна дата проведення виставки поки невідома, проте в минулому році вона була навесні, так що будемо «тримати руку на пульсі». Підписуйтесь на наші оновлення в соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх новин компанії та світу вендінга!
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...