Пошук товару або артикулу...

Як правильно перевезти кавовий автомат

Перевезення кавового обладнання вимагає спеціально навченого персоналу, ретельного пакування та відповідного транспорту. Тільки так можна уникнути непотрібних пошкоджень і зайвих тривог. Тому в першу чергу варто визначитися, своїми силами ви будете перевозити обладнання чи викличете спеціальну бригаду. У будь-якому випадку, уважно вивчіть наші рекомендації нижче.

Спосіб транспортування

Вендінговий автомат транспортується тільки у вертикальному положенні, так як при горизонтальному переміщенні вузли можуть не витримати навантаження. Всі рухомі деталі закріплюються малярським скотчем – він легко знімається, не залишаючи слідів. Після установки техніки в транспорті зверху повинно залишатися приблизно 20 см порожнього простору.

Якщо все ж доводиться транспортувати горизонтально, прослідкуйте, щоб верхня частина була трохи вище нижньої. При цьому необхідно злити воду і закріпити бункери для інгредієнтів скотчем. Можна їх зняти, якщо зумієте встановити назад.

Не рекомендується новачкам у вендінгу самостійно перевозити автомат в горизонтальному положенні, так як потім вам буде складно повернути його в робочий стан.

Якщо наймаєте бригаду для перевезення кавового автомата, переконайтеся, що його правильно і ретельно упакують, зі спеціальною плівкою і кріпленнями.

При перевезенні автомата в зимовий час рекомендуємо:

• Залити бойлер спиртом.

• Після доставки та встановлення на новому місці дати техніці відігрітися в теплому приміщенні.

• І злити спирт, прогнавши кілька порцій "еспресо".

Вибираємо компанію для перевезення

Вирішили скористатися послугами фахівців? Тоді зверніть увагу на характеристики надійної компанії з перевезення. Така компанія:

• Укладає з вами договір з чітко прописаними умовами і відповідальністю сторін.

• Має автопарк із спеціалізованим транспортом, спецматеріали та штат досвідчених вантажників.

• Дбайливо упаковує техніку і дає гарантії на послуги.

Врахуйте, що при перевезенні кавового автомата вам знадобляться фахівці для демонтажу і монтажу техніки, а також кілька вантажників для його перенесення і встановлення, адже важить він чимало.

Дотримуючись цих нехитрих поради, ви вбережете свій автомат від пошкоджень під час перевезення і легко почнете бізнес! 
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...