Пошук товару або артикулу...

Бутильована вода для вендінгу

Характеристики води для використання в кавовому автоматі

Крім того, що ця вода відповідає ГОСТу та санітарним нормам і правилам України, у неї є й інші характеристики, як то: відсутність штучних добавок і підсолоджувачів; наявність у складі натурального походження ароматизаторів, есенцій, екстрактів – не більше 1%.

Флора, фауна та багато інших чинників впливають на склад води. Найважливіші показники: кислотність, жорсткість і органолептика. Рівень кислотності (рН) визначає властивості, поведінку води в кислому, нейтральному і лужному середовищі. Жорсткість буває декількох видів. Для нас важливо, що вона може бути такою, яку можна усунути, і такою, яку усунути не можна. Велике значення відіграє чистота води.

Для внендігу, щоб не утворювалося накипу, а напої виходили смачними, потрібна м'яка і чиста вода.

Види бутильованої води

На етикетці в складі має бути зазначено, яка це вода:


  • Артезіанська;

  • Джерельна;

  • Вода питна очищена.

Артезіанська вода не забруднена промисловими відходами, і кава з неї виходить чудова, проте через високу жорсткість і вміст бактерій її краще не використовувати у вендінгу.

Джерельна вода хороша на смак, але часто піддається промисловому забрудненню. Тому використовуйте тільки куповану, очищену джерельну воду.

Перш ніж вибрати воду, дізнайтеся все про джерело – воно повинно бути безпечним і перевірятися санітарною службою.

Існує три категорії бутильованої води:

  • Мінеральна.

  • Штучна мінеральна.

  • Питна.

З усіх трьох за складом нам підходить тільки питна вода. Згідно з санітарними правилами і нормами, вона ділиться на два класи: столова вода, або першої категорії, і питна вода вищої категорії.

Що значить – питна вода? Це означає, що вона пройшла п'ять стадій очищення. Спочатку її фільтрують механічно, потім відстоюють і знову фільтрують, вже піском. Після цього воду аерізують і стерилізують – зазвичай антибактеріальними хімічними речовинами, але деякі «круті» компанії використовують ультрафіолет.

Зверніть увагу! Йодованої води не існує. Такі написи на етикетках – всього лише маркетинговий хід, адже цей йод природний – вчені поки не вміють впливати на його рівень у воді.

Підсумуємо

Під час купівлі бутильованої води уважно вивчіть етикетку: там буде вказано іонний склад, категорія якості і характеристики води.

Якщо у вас є сумніви в якості води, яку ви використовуєте, не полінуйтеся замовити лабораторну експертизу, щоб порівняти дані з державними вимогами.

І, звичайно, обирайте довірених виробників з незаплямованою репутацією. Тільки так ви будете на 100% впевнені в якості води.

Підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, щоб не пропустити анонси корисних новин!


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...