Пошук товару або артикулу...

Як вибрати воду для кавового автомату

Існує два способи забезпечити кавовий автомат водою: підключити до водопроводу або встановити каністру з водою. У цій статті ми розповімо про воду для автоматів, виходячи зі способу водопостачання.

Водопровід або каністра?

Якщо виробник передбачив можливість підключення до водопроводу, можна вчинити саме таким чином. Однак водопровідна вода жорстка і потребує очищення. Її не можна подавати безпосередньо – необхідно встановити додаткові очищаючі і пом'якшувальні воду імпортні фільтри.


Зверніть увагу! Автомати не кип'ятять воду, а лише підігрівають.

Наслідки використання некип’яченої, нефільтрованої, жорсткої і брудної води: низька якість напоїв, шкода для здоров'я, поява накипу і подальша поломка та ремонт автомата.

тены.jpg

Тому, якщо в будинку немає централізованої системи фільтрації води, в разі підключення до водопроводу варто завжди використовувати або фільтри для кавових апаратів, або бутильовану воду.


Каністра з водою кріпиться всередині автомата. У цьому випадку використовується спеціальна вода, що відповідає всім санітарним нормам. З 60-літровим об'ємом баку воду потрібно доливати в середньому раз на три дні.

Якою має бути бутильована вода

Бутильована питна вода, придатна для використання в кавових апаратах, продається в гігієнічних ємностях і відповідає ГОСТу та санітарним нормам, і правилам України стосовно питної води.

Вона не містить підсолоджувачів і штучних добавок. Різні добавки – максимум 1%.

Різні мінеральні води, як натуральні, так і штучні, для вендінгу не підходять через свій склад.

Підходить тільки питна очищена вода. Вона проходить 5 стадій очищення, а також бактерицидну обробку. Деякі просунуті компанії стерилізують воду ультрафіолетом.

Поради для початківців

Як переконатися в якості своєї води? При закупівлі це складно або неможливо. Замовте експертизу, щоб визначити якість і склад води.

Рекомендуємо купувати воду у відомих торгових марок з хорошою репутацією – вони дбають про якість своєї продукції. Також читайте етикетку, де вказані всі дані про якість, жорсткість та склад води.

Ця корисна інформація допоможе вам визначитися з водопостачанням автомата і типом води, щоб побудувати екологічно здоровий бізнес. А в наступній нашій статті ми розповімо детальніше про бутильовану воду для вендінгу. Підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, щоб не пропустити анонс!
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...