Пошук товару або артикулу...

Вендінг-ідеї

Існує величезна кількість вендінгових автоматів. Більшість з них створені з орієнтацією на одномоментні і не дуже витратні побутові потреби людини, проте є і цікаві виключення з правила. Саме про такі виключення і піде мова в цій статті, а саме – про автомат для продажу картин.

Купівля картини прямо тут і зараз – це реально

Підприємець Євген Рощин з міста Рига недавно заснував компанію PaintingVending Inc. Напрямок діяльності, як можна вгадати за назвою, продаж картин за допомогою вендінгових автоматів. Планується продавати по 5 картин щодня. Для цієї мети Євгеном був розроблений унікальний торговий апарат.

Ідея виникла, коли Євген був на Кіпрі. В одному з готелів підприємцю сподобалися картини одного місцевого художника, і йому захотілося купити і привезти додому щось схоже. Однак при пошуку робіт вуличних кіпрських художників виявилося, що багато хто з них використовує неякісний папір або пропонує роботи великого формату, тому що так можна продати дорожче. Але ж велику картину вже не упакуєш в ручну поклажу. Також необхідно мати підтвердження для прикордонників, що витвір мистецтва – не історичний спадок держави.

І ось при пошуку можливості оптимізувати весь цей складний процес і народилася ідея вендінгового автомата як способу продавати картини місцевих художників. Зручно і для художників, і для туристів.

Майже через рік роботи було створено перший прототип. І вже найближчим часом в готелі будуть встановлені перші вендінгові автомати з картинами – в якості тесту, щоб проаналізувати відгук. Євген розраховує, що в майбутньому його автомати будуть встановлені в аеропортах, готелях різних країн, а це мережа приблизно на 45 аеропортів і 7 000 готелів. При цьому важливо, звертає увагу підприємець, щоб автомат був розміщений саме всередині будівлі. 

Євген вважає, що картина за склом автомата справляє набагато сильніше враження, ніж на екрані комп'ютера, а простота дії та доступна ціна буде підштовхувати до купівлі.

Кожен автомат пропонуватиме покупцеві на вибір всього три картини. Таке рішення прийнято, виходячи з особливостей психіки людини: чим більший вибір, тим складніше приймати рішення. Однак в цілому завантаження автомата сягатиме 30 картин. Всі вони будуть оригінальними роботами художників, без всяких репродукцій. Цільова аудиторія – переважно туристи, і тематика робіт буде обумовлена ​​розташуванням готелю: пейзажі цієї місцевості і околиць.

Вже зараз компанія PaintingVending Inc. запропонувала співпрацю більш ніж 20 художникам, надавши їм можливість заробляти своїм живописом.

А як ви ставитеся до цього винаходу? Які перспективи бачите? Купили б самі картину в автоматі?

Підписуйтесь на наші оновлення в соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх новин компанії та світу вендінга!Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...