Пошук товару або артикулу...

8 аргументів на користь вендінгового бізнесу

Ви до цих пір вагаєтеся, займатися чи не займатися вендингом, і вважаєте, що це не прибутково, складно і клопітно? У цій статті ми наведемо Вам 8 аргументів на користь вендінга, які базуються на нашому власному 10-річному досвіді роботи в цій сфері. Прочитайте текст до кінця, і всі Ваші сумніви розвіються.

Причина № 1. Вендінг - це економічно обгрунтований бізнес. В хорошому місці апарат готує за день близько 100 стаканчиків кави, приносячи дохід власнику бізнесу в розмірі 30-50% від вартості напою.

Причина № 2. Вендінг в Україні тільки набирає обертів, тому потрібно починати прямо зараз, поки ще реально знайти прибуткове місце і розвинути мережу.

Причина № 3. Заняття вендінгом навіть у новачка швидко стає вигідним при мінімальних фінансових вкладеннях . За статистикою, середньостатистичний вендінговий кавовий апарат повністю окупається за один рік.

Причина № 4. Кавовий автомат не складний в обслуговуванні — Вам не потрібні будуть якісь спеціальні навички або особлива освіта, тому що проблеми із встановленням і ремонтом, як правило, вирішує постачальник обладнання.

Причина № 5. Ви будете працювати тільки на себе, не використовуючи працю найманих працівників та не переплачуючи податки.

Причина № 6. Вендінговий апарат — це кав'ярня, яка працює цілодобово, без перерв, вихідних, лікарняних і відпусток. Він завжди знаходиться в очікуванні покупця і завжди радий його обслужити.

Причина № 7. У цьому бізнесі Ви зможете швидко масштабуватися. Як правило, встановивши для початку кілька кавових автоматів і впевнившись в їх рентабельності, вендори купують і ставлять ще автомати протягом одного року або навіть півріччя.

Причина № 8. Вендінгові компанії допомагають новачкам і з аналізом ринку, і у виборі місця, і в підборі автомата, тобто допомагають скласти повноцінний бізнес-план. Вони є імпортерами та постачальниками інгредієнтів, тому зацікавлені, щоб ваш бізнес процвітав і розвивався.

Якщо ваша мета — це успішне підприємництво, то сміливо вибирайте сферу вендінга і компанію EasyVending, ми давно зарекомендували себе на ринку як надійний партнер і постачальник якісних інгредієнтів.

Підписуйтесь на нашу розсилку і групи в соціальних мережах, щоб не пропустити наші новинки та акції.
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...