Пошук товару або артикулу...

Як вибрати кавовий автомат

Как выбрать кофейный автомат

Кавові автомати — найбільш затребуване вендінгове обладнання, яке встановлюють частіше всього. А все тому, що кава - найпопулярніший в світі напій і пити його прийнято повсюди і в будь-який час. У будь-якому людному місці автомат, який продає гарячі напої, буде доречним. Саме тому досвідчені вендори радять починати бізнес з кавоматів - на них практично неможливо «прогоріти»!

Розглянемо основні критерії, на які важливо звертати увагу перед тим, як купити кавовий автомат.  

Де і який кавовий автомат поставити

Щоб правильно вибрати кавовий апарат, треба визначити приблизну кількість людей, які будуть відвідувати вашу точку. Якщо це невелике кафе або ресторан готелю, цілком підійде настільна кавоварка. Якщо ж мова йде про невелике торгове або офісне приміщення, де споживання планується на рівні 100-200 напоїв на добу, то можна використовувати невеликий підлоговий автомат з 8-10 видами кавових напоїв. Для великого бізнес-центру, ТРЦ або аеропорту потрібен підлоговий автомат з 15 і більше видами напоїв і високою швидкістю роботи.

Перше і головне правило придбання вендінгового автомата: спочатку вибираємо місце, і тільки потім купуємо апарат.

Як вибрати асортимент напоїв

Обов'язково зверніть увагу на асортимент напоїв, які може приготувати автомат. Кавові апарати, які приносять великий прибуток, готують мінімум 5 напоїв: американо, еспресо, капучино, лате і гарячий шоколад. Такий набір враховує уподобання більшості покупців. Крім кави, в меню може входити чай або сік, що важливо, якщо автоматом можуть користуватися покупці з дітьми.

В умовах зростаючої конкуренції має сенс придбати новітні моделі торгових автоматів з 20 позиціями в меню і більше. Такі апарати можна налаштувати на приготування капучино і шоколаду з різними смаками (ваніль, лимон, горіх), кількох видів чаю, соку і навіть бульйону. Зробити це можна самостійно, користуючись інструкцією виробника, або за допомогою фахівця з відділу технічної підтримки компанії Easyvending.

Функціональність автомата

Чим більше в кавовому автоматі автоматизованих функцій, тим легше його обслуговувати. Контроль рівня і температури води, можливість перенастроювання кнопок (наприклад, можливість запрограмувати кнопку скасування подачі стаканчика), зміни рецептури і регулювання кількості цукру на напій - такі функції повинні бути в кожному апараті. Добре, якщо машина має автоматичну настройку помелу кави і безперервну самодіагностику, функцію самоочищення, лічильник порцій кожного напою і облік кількості продажів, систему енергозбереження та захист від коротких замикань. Не варто випускати з виду кількість бойлерів, диспенсерів і міксерів, а також об’єм кави і кількість стаканчиків, які можна завантажити. Якщо планується встановлення автомату на вулиці або в підземному переході, потрібно звернути увагу на корпус. Він повинен бути монолітним та з високоміцних матеріалів, завдяки чому буде вандалостійким, чи можна докупити антивандальний металевий короб-термобокс.

Очевидно, що краще брати пристрій з мінімальним енергоспоживанням. Що стосується підключення до водопроводу, то відштовхуватися потрібно конкретно від місця. У більшості автоматів є підключення до водопроводу і при цьому існує система автономної подачі води, що складається з каністри, насосу і шлангу, розміщених всередину апарату. Ємності для води бувають різних об’ємів.

Закономірно, чим більше функцій в автомата - тим вища буде його вартість.

Платіжна система

Багато моделей кавових автоматів спочатку випускаються без купюро- і монетоприймачів. Обладнання без платіжної системи можна встановити в кафе або офісі великої компанії, де оплата буде вестися через касу. Якщо ж автомат буде працювати самостійно, вбудована платіжна система обов'язкова, і вона також коштує певних грошей. Це треба врахувати, плануючи бюджет. Наша компанія при продажу автоматів здійснює комплектацію їх платіжними системами, відповідно до ваших вимог і побажань.

Додаткове оснащення

Автомати також можуть оснащуватися терміналом для прийому банківських карт, модулями віддаленого GSM-моніторингу, модемами онлайн-моніторингу, світлодіодним підсвічуванням і екраном для рекламних роликів.

Ціна і гарантія

В даний момент на ринку представлений великий вибір кавовий апаратів: від бюджетних до найсучасніших і технічно досконалих. Ціновий діапазон відповідно - від 

1 500$ до 5 000-6 000$. Як правило, на купівлю кавового автомату спочатку виділяється певний бюджет. Але, як показує практика, часто в процесі вибору з'ясовується, що запланованої суми недостатньо: новий максимально функціональний апарат коштує дорого, а на примітивний погоджуватися не хочеться. В такому випадку можна розглянути купівлю техніки, яка була у використанні та коштує набагато дешевше нової, або ж в розстрочку. 

Наша компанія пропонує широкий вибір б/в вендінгових автоматів. Всі вони проходять ретельну передпродажну підготовку, на всі діє гарантія 6 місяців.

При купівлі ккавового обладнання у нас - спеціальні умови для постійних клієнтів на замовлення вендінгових інгредієнтів, витратних матеріалів та запчастин.

Підписуйтесь на нашу розсилку і групи в соціальних мережах, щоб отримувати більше корисної інформації.
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...