Пошук товару або артикулу...

Калорійність кави

Сама по собі чорна кава - продукт вкрай низькокалорійний, але рідко хто п'є каву без добавок. Давайте підрахуємо калорії найпопулярніших кавових напоїв.

Як стверджують дієтологи, чорна кава не просто не шкідлива, а корисна всім тим, хто прагне знизити або підтримувати оптимальну вагу. Еспресо включений до складу багатьох дієт, так як доведено здатність чорної кави прискорювати обмінні процеси в організмі людини, а чим вища швидкість метаболізму, тим швидше згорають калорії. Крім того, чашечка кави між прийомами їжі значно знижує відчуття голоду, тим самим допомагаючи зменшити кількість висококалорійних перекусів. Однак все це стосується саме чорної кави без цукру та інших добавок. Що ж робити тим, хто полюбляє пити підсолоджені кавові напої із вмістом вершків або молока? Варіанта два: міняти кавові уподобання або замінювати не дуже корисний десерт чи випічку улюбленим капучино чи лате.

Давайте подивимося, яка ж калорійність найпопулярніших видів кави без урахування додавання цукру. Цукор плюсуємо з розрахунку: 1 пакетик-стік або 1 чайна ложка цукрового піску - це 25 ккал. Оскільки в більшості напоїв використовується молоко, беремо за основу приготування кавових напоїв на молоці жирністю 2,5-3,5%, калорійність якого дорівнює 55-60 ккал на 100 мл. Чим більша жирність, тим більше буде калорій. У 10% вершків калорійність на 100 мл вже 118. 

Еспресо 30-35 мл

Найбільш традиційний і досить міцний кавовий напій, який в процесі приготування втрачає деяку частину кофеїну.

Калорійність: 1-3 ккал

Кава по-турецьки. Міцний кавовий напій з додаванням спецій. Готують в турці на вогні з сильно подрібнених зерен, не доводячи до кипіння, завдяки чому у цієї кави зберігається висока концентрація кофеїну.

Калорійність: 1 ккал

Американо. Чи розведений водою еспресо, де на 30 мл еспресо припадає 120 мл води, тому гіркота кави відчувається менше.

Калорійність: 3-5 ккал

Макіато. Еспресо з додаванням молочної пінки в пропорціях 1: 1. Стандартна порція 60 мл.

Калорійність: 50 ккал

Капучино. Кавовий напій з додаванням великої частини молока і молочної піни. Загальний обсяг 180 мл.

Калорійність: 95 ккал при використанні тільки молока і 125 ккал при додаванні вершків. 

Лате. Це швидше молочний напій з додаванням кави. Саме завдяки молоку він більш калорійний. Стандартний обсяг 250 мл.

Калорійність: 115 ккал

Мокачіно. Кавовий напій з додаванням шоколаду до традиційного лате, також відомий під назвою «мокко», обсягом 250-280 мл.

Калорійність: 300 ккал

Флет уайт. Подвійна порція еспресо плюс 100 мл трохи спіненого молока. Загальний обсяг 160 мл. 

Калорійність: 60 ккал

Фрапе. Холодний кавовий напій, що складається з подвійного еспресо і 150 мл охолодженого молока плюс морозиво. При подачі до фрапе додають колотий лід і сиропи. 

Калорійність: 100 ккал (без морозива і сиропів)
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...