Пошук товару або артикулу...

Кава допоможе зберегти зір

Всього одна чашка кави в день допоможе вам подбати про здоров'я очей, і це чергова хороша новина для поціновувачів кави.

Вчені продовжують знаходити все нові корисні властивості кави, і цей факт не може не радувати! Доведено здатність кави знижувати ризик ішемічного інсульту, хвороби Паркінсона, цирозу печінки і навіть раку передміхурової залози... Згідно ж з останніми дослідженнями авторитетного дослідницького центру США - щоденна чашка кави позитивно впливає на сітківку очей.

Кава містить близько 1% кофеїну і 7-9% хлорогенової кислоти - потужного антиоксиданту. Саме хлорогенова кислота уповільнює старіння і допомагає при діабеті - це вчені знають давно. А недавно медики Корнельського університету з'ясували, що цей антиоксидант сприяє збереженню зору. До такого висновку вони прийшли в ході дослідів, проведених на гризунах. Очі мишей піддавали дії оксиду азоту, який викликає дегенерацію сітківки і стрімкий розвиток глаукоми. У мишей, які попередньо приймали хлорогенову кислоту, сітківка не постраждала, що і дозволило вченим впевнено зробити висновок: кава запобігає дегенерації сітківки і бореться з глаукомою.

Крім того, кава захищає очі при роботі на комп'ютері. Помірне споживання кофеїну покращує здатність очей виробляти сльози, що особливо корисно при довгій роботі з монітором. Це дані вже іншого експерименту, проведеного вченими медичної школи при Токійському університеті. У ньому брали участь 78 добровольців, чия робота пов'язана з комп'ютером. Частина людей отримували кофеїн в таблетках, а частина була під впливом ефекту плацебо. В результаті у тих, хто приймав кофеїн, вироблення сліз було помітно краще. Тобто чашечка кави цілком здатна впоратися з синдромом «сухого ока» у людей, які довго працюють за комп'ютером. 

Своїми корисними властивостями кава не перестає нас дивувати, але пам'ятайте: все добре в міру! 
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...