Пошук товару або артикулу...

Платіжні термінали для вендінгових автоматів

Платіжні термінали для вендінгових автоматів: чому варто встановити, моделі терміналів та їх переваги

Україна входить до десятки передових країн за кількістю безконтактних платежів. Коли на ринок потрапили нові гаджети, браслети з функцією NFC-платежів, годинник та смартфони з NFC, кількість платежів у безготівковій формі різко зросла. Платити телефоном, карткою безконтактно та смарт-годинами стало модно та зручно. Зважаючи на те, що співвідношення оплат готівка/карта досягло і навіть перевищує співвідношення 50/50, то встановлення банківського термінала це обов'язковий крок для кожного підприємця.

Нерідко відмова оплати карткою призводить до втрати клієнта, тому що покупець йде до того продавця, який встановив банківський термінал.

Платіжні термінали PAX та їх переваги

Віднедавна компанія «EasyVending» стала співпрацювати з найпопулярнішим у світі постачальником рішень для платіжних терміналів — PAX. З моменту заснування у 2001 році компанія поставила понад 57 мільйонів терміналів в більш ніж 120 країн світу. PAX створює найкрасивіші платіжні термінали, за допомогою новітніх технологій забезпечуючи безпеку платежів та зручність здійснення покупок. Мінімальна частота відмов, ефективна технічна підтримка і найширший асортимент інноваційних та елегантних платіжних пристроїв - це все про PAX.

Серед представленого асортименту можете знайти такі моделі: PAX IM20, PAX IM10, PAX D200.

PAX IM20: характеристики

PAX IM20 – більше, ніж просто термінал, це повноцінний комунікаційний інтерфейс, здатний задовольнити всі потреби клієнтів, пов'язані з транзакціями.

  • Дозволяє оплачувати покупки банківськими картами за допомогою технології PIN-on-Glass і пристроями з підтримкою технології NFC: смартфонами, годинниками й т.д.
  • Швидкий процесор ARM A7 і 256 МБ DDR оперативної пам'яті + 128 МБ флеш-пам'яті забезпечує виняткову продуктивність.
  • Рішення для автоматичних платежів PAX IM20 сертифіковане згідно з останніми галузевими стандартами безпеки для підтримки безконтактних, QR-кодів і мобільних платежів, а також оплати за допомогою картки з магнітною смугою і чіпа.

PAX IM10: характеристики

Термінал PAX IM10 призначений для невеликих транзакцій в сфері самообслуговування. Завдяки великій області сканування IM10 швидко і легко зчитує будь-який тип QR-коду чи штрих-коду.

  • Антибліковий дисплей забезпечує чіткість зображення навіть під прямими сонячними променями, завдяки чому термінал можна використовувати на відкритому повітрі або при яскравому освітленні.
  • Оперативна пам'ять 256 МБ DDR + 128 МБ флеш-пам'яті забезпечують високу швидкість роботи та велику продуктивність.

PAX D200: характеристики (наразі немає в наявності)

Мобільний бездротовий термінал PAX D200, обладнаний вбудованим чіповим, магнітним та безконтактним рідером. Важливо! Нема конвектора, тобто. у вендинг його не можна використовувати, але можна використовувати в інших сферах.

  • За наявності MDB конвертора D200 може виступати в ролі пристрою безготівкової оплати для вендингу та автоматів самообслуговування.
  • Підключення до ПК здійснюється через інтерфейси USB і RS232. З'єднання з інтернетом здійснюється за допомогою GPRS через сім-карту. Залежно від модифікації, дані для формування чека передаються на смартфон і онлайн-касу по WiFi, Bluetooth або GPRS.

Термінал може використовуватися на будь-яких підприємствах, де є необхідність підключення системи оплати, в тому числі підключатися до вендингових апаратів і пристроїв самообслуговування. PAX D200 забезпечує безперебійне прийняття платежів практично у будь-яких умовах.Заповніть форму та отримайте детальну консультацію ! Надіслати

Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...