Пошук товару або артикулу...

Чому в кризу краще інвестувати в обладнання?

Чому я купую, міняю старе на нове або ремонтую саме зараз кавове устаткування?
Карантин в самому розпалі, зниження продажів в галузі вендингу і курс $ зовсім не стабільний. Здавалося б, кращий варіант спокійно перечекати, але ми говоримо «ні»! Для нас з вами час діяти. І ми Вам розповімо чому.

Можливість №1
Зростання курсу $ обумовлює збільшення вартості кавового обладнання. Але якщо зараз інвестувати в обладнання, ви рятуєте свої гроші від інфляції. Отже, інвестиція у власний, перспективний бізнес — це завжди розумне рішення.

Можливість №2
Багато зараз говорять про негативний вплив кризи на продажі і це, на жаль, саме так. Деяких це підштовхне припинити свою діяльність і стати найманим працівником. А що отримаємо ми? Вільне поле для розвитку свого бізнесу і поява нових бізнесменів. А це нові точки, нові умови, нові люди в нашій сфері.

Можливість №3
І, звичайно ж, час - це найцінніший ресурс і його краще витратити з користю, наприклад, на детальний прорахунок розвитку свого власного бізнесу, підготувати детальний бізнес-план, розрахувати проект, продумати бізнес-стратегію, зробити ремонт кавового обладнання та / або купити нове. У нас є безліч ідей для того, як діяти на наступний день після зняття карантину. І ми раді з вами ними поділитися!
Підписуйтесь на нашу розсилку і соцмережі, щоб читати більше цікавих та інформаційних статей!


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...