Пошук товару або артикулу...

Детально про унікальні технології в кавовому обладнанні Rheavendors

В кінці минулого року компанія EasyVending стала офіційним імпортером і дистриб'ютором виробника кавового обладнання Rheavendors – це італійський бренд зі світовим ім'ям і новаторською стратегією розвитку. У першій поставці ми отримали різні моделі tabletop кавоварок, а також кавові і снекові автомати. Про переваги і унікальність обладнання Rheavendors далі в статті.

Новітні технології, чудовий дизайн і кава краща, ніж у конкурентів

У настільних і підлогових кавових апаратах використаний заварювальний вузол Variflex. Він дає можливість встановити індивідуальне дозування зерна для кожного напою, щоб готувати ідеальні кавові напої типу «кава з собою». Вузол виготовляється з міцних матеріалів, тому довго не вимагає ремонту: «пробіг» до першого техобслуговування складає від 30 000 чашок, в порівнянні з 10-15 000 чашками зазвичай. Оснащений функцією передзмочування кавової таблетки. А найцікавіше – його можна розібрати без інструментів, «голими руками».

Ця технологія використовується в кавоварках середньоцінового сегменту, серії Business Line: laRhea Business Line eC і laRhea Business Line grande VHO.

Також в кавовому обладнанні встановлена ​​автоматична кавомолка Varigrind, яка дозволяє задати певний рівень помелу для кожного напою, зберігаючи оригінальну рецептуру і смак останнього, а також зменшити знос ножів за рахунок автоматичного регулювання рівня помелу.

Замість бойлеру в цих моделях встановлений індукційний нагрівач води Varitherm. Він допомагає економити до 90% електроенергії, порівняно з бойлером, позбавляє від накипу і забезпечує приготування напоїв при ідеальній для них температурі, навіть якщо напій багатошаровий – для кожного шару підбирається правильна температура.

Всі ці технології комплексно використовуються в машинах преміального сегменту, серії laRhea Variplus – LaRhea grande premiumі кавових автоматах лінійки Luce Zero.

Майже всі кавомашини можуть працювати на натуральному молоці – для цього необхідно придбати і встановити додатковий модуль Cappuccinatore. Модуль складається з 4-літрового холодильника і парогенератора, і оснащений функцією автоматичного промивання.

Також додатково до кавомашин Ви можете придбати модульні диспенсери для зберігання склянок різних діаметрів, кришечок, чайних пакетиків, розмішувачів та цукру.

У снекових автоматах Luce Zero Snack використовується інноваційна технологія Flexpir, яка дозволяє регулювати ширину осередку під товар, аж до 3 мм! Ще одна перевага – встановлення двигунів вручну, без інструментів!

Бренд пропонує компактні кавомашини, а також ефективні та місткі кавові і снекові автомати для офісу, кавових точок в ТЦ, в супермаркетах, кафе, барах і ресторанах. Компанія приділяє особливу увагу надійності техніки і зручності обслуговування, завдяки чому працювати з їх обладнанням – одне задоволення для підприємця, а впровадження інноваційних, запатентованих Rheavendors технологій дарує можливість насолоджуватися воістину неперевершеною кавою!

Детальніше з кожною моделлю Ви можете ознайомитися в картах товару за посиланням:

Настільна кавоварка ХХ-ОС (бюджетний варіант)

Настільна кавоварка laRhea Business Line eC (середній ціновий сегмент)

Настільна кавоварка laRhea Business Line grande VHO(середній ціновий сегмент)

Настільна кавоварка laRhea Grande premium (преміальний сегмент)

Підлоговий кавовий автомат Luce Zero.2 (преміальний сегмент)

Снековий апарат Luce Zero Snack (преміальний сегмент)

Підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, щоб не пропустити анонси нових поставок і корисних статей.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...