Пошук товару або артикулу...

П'ять головних правил хорошої роботи кавового автомата

Купити і встановити вендінговий автомат – легко. Набагато складніше вести діло таким чином, щоб воно приносило стабільний і при цьому весь час зростаючий дохід. І в цій статті ми розповімо вам про п'ять правил роботи, які допоможуть вам цього досягти.


Все – для людей

Завжди думайте про свою цільову аудиторію. Ваш споживач – люди, що поспішають у своїх справах, у яких немає часу возитися з несправною технікою, вчитуватися в складні інструкції або здогадуватися про якісь нюанси в роботі апарату. Він робить найпростішу дію, і ви не повинні його ускладнювати. Тому все повинно бути очевидно, інтуїтивно зрозуміло: прості покрокові інструкції, наклейки, своєчасні оголошення про збої в роботі автомата або відключення прийому купюр певного виду.


А тепер самі правила.

1. Тримайте автомат в чистоті. Регулярно ретельно протирайте корпус апарату і прибирайте навколо нього сміття.

2. Слідкуйте за якістю і терміном придатності інгредієнтів. Напої повинні бути чудовими, адже це ваша репутація і найважливіший фактор бізнесу, тому економити не можна.

3. Своєчасно заповнюйте контейнери в апараті. Доливайте воду і завантажуйте інгредієнти до того, як вони повністю закінчаться.

4. Наклейте на автомат номер телефону техобслуговування та інструкцію з використання. Ідеально – покрокові наклейки.

5. Чуйно прислухайтеся до думки споживачів.


Якщо потрібно, міняйте асортимент торгового автомата, додавайте нові популярні позиції, регулюйте ціни, відразу міняйте інгредієнти, якщо помітили падіння якості напоїв. Моментально виправляйте несправності і реагуйте на скарги, що надходять від клієнтів. Адже навіть найнезначніші збої в роботі автомата призводять до втрати клієнтів, а регулярні поломки або неякісні напої можуть відштовхнути клієнтів назавжди. Тому завжди тримайте свій автомат в хорошому робочому стані і не лінуйтеся підвищувати його ефективність.

Дотримуючись цих простих правил в своїй роботі, ви заробите бездоганну репутацію і станете успішним вендором.
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...