Пошук товару або артикулу...

Rhea Vendors Group опублікувала заклик

Rhea Vendors Group опубликовала призыв

Rhea Vendors Group опублікувала заклик до ділового світу, запросивши різні підприємницькі фірми у віртуальну обстановку для проведення дискусій, розробки ідей та спроб прогнозування нового економічного ландшафту.

Компанія вирішила провести онлайн-захід, який охоплює цінності інновацій, соціальної стійкості та культури, в рамках якого бізнес буде обмінюватися новими ідеями, аналізом та прогнозами, на яких ефективно будувати майбутні проекти.

«Цифровий зал» відбудеться на веб-сайті rheathinktogether.com, який почне працювати 21 жовтня 2020 року.

«“Here at Rhea”, ми запитували себе, що ми можемо зробити, щоб надати суті слова „стійкість”, яке часто неправильно вживають сьогодні. Потім ми розглянули принципи, якими керувались протягом останніх 60 років, з метою повернення їх до суспільства та економіки, що зазнали значних змін у способі життя та бізнес-моделях», — пояснює Андреа Поццоліні, виконавчий директор Rhea.

"Але ми не хочемо робити це наодинці. Ми віримо, що багато людей, як ми, можуть допомогти створити цінність, починаючи із власного минулого, щоб намітити нові шляхи ведення бізнесу. Отже, ми відкриємо свої двері та запросимо людей з різних світів у віртуальну вітальню, щоб поділитися своїм досвідом та баченням майбутнього, щоб тоді ми могли разом долати виклики, розробляти нові ідеї та максимально використовувати всі можливі можливості. "

Для управління цим віртуальним салоном Rhea обрала трьох італійських митців, для яких культура, інновації та стабільність є керівними принципами їхнього шляху до особистого та професійного успіху, і які, як і Rhea, представляють досконалість “Made in Italy” у відповідних галузях.

Давіде Лівермор, режисер опери та театру, ставив вистави для основних національних та міжнародних театрів від Філадельфії до Токіо, крім того, що відкрив два сезони поспіль "Ла Скала" в Мілані, "Атлайн 2018" і "Тоскайн 2019". Сьогодні він художний Директор Національного театру Генуї, завдяки дружбі з Карло Догліоні Майєром, він вже багато років є частиною світу Rhea.

Давіде Скабін, удостоєний нагород кухар із Combal.zero у Ріволі, є одним із найбільш захоплюваних італійських кухарів у світі. Відомий своєю творчістю та інноваційними експериментами, він був залучений до створення космічної їжі для космонавтів у 2013 році.

Симона Гіццоні — фотограф та захисниця прав жінок. Її робота отримала нагороди від World Press Photo, POYi та проекту Aftermath, а також отримала грант Burn Magazine Emerging Photographer і премію Sony World Photography Award.

Пан Поццоліні сказав: “Для Rhea культура, інновації та соціальна стійкість є глибоко взаємопов’язаними цінностями, спільним знаменником яких є ведення бізнесу. Неможливо впроваджувати інновації незалежно від культурного та соціального контексту, в якому ми працюємо. Для впровадження інновацій спочатку потрібно прислухатися до нових вимог та тенденцій, а також до складності та перешкод. І саме це відбуватиметься у нашому віртуальному салоні, стимульованому трьома видатними мислителями, а також визнаними менеджерами та професіоналами у сферах інновацій, ділової культури та заходів етичної стійкості, спрямованих на покращення особистого самопочуття та екологічних умов».

Запрошуємо приєднатись і Вас!


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...