Пошук товару або артикулу...

Rheavendors Servomat: переробимо їдальню в MrLunch!

Rheavendors Servomat: переробимо їдальню в MrLunch!

MrLunch — нова альтернатива їдальня, розроблена для споживачів Німеччини. FreshFood24 спільно з Rheavendors Servomat (виробниками кавомашин і торгового устаткування) і Miluxor розробили автоматизований концепт їдальні MrLunch з цілодобовим режимом роботи, а найголовніше цей концепт повністю задовольнить споживачів в нових реаліях: починаючи з чашечки кафе і закінчуючи повноцінним обідом. Світ вчиться і адаптується жити в нових умовах, з'являються нові рішення, послуги за допомогою технологій і інших форматів, які підлаштовуються до цієї ситуації. Завдяки таким рішенням дотримуються заходи безпеки та гігієни.


Багато компаній не змогли на постійній основі організувати свою роботу у віддаленому режимі. Відмінним рішенням цієї проблеми став вендинг, адже він гарантує відсутність контакту між користувачами.


Саме тому можна сміливо говорити, що в наші дні таке рішення, як MrLunch, користується попитом. Це модель їдальні в компанії, яка надає співробітникам широкий вибір страв і напоїв, які приготовані та видаються з допомогою торгових автоматів.


На сьогодні цей проект стартував тільки в Німеччині, в якому в повній мірі відображена автоматизація кейтерингу в офісах і логічний розвиток вендингу.


«Нам дуже приємно, що FreshFood24 вибрали нас для цього інноваційного проекту, а також залучили до роботи над проектом Miluxor, адже вони гарантують високий рівень якості продуктів харчування і напоїв. MrLunch — це приклад того, як автоматизація впроваджується в світ кейтерингу, гарантуючи таку ж якість, як і наявність класичної кухні на місці. Завдяки великій увазі до дизайну і можливостям налаштування, наші торгові автомати створені відповідно до потреб кожного клієнта», — додає Свен Клібіш, керуючий директор Rheavendors Servomat.


Завдяки торговим автоматам Rhea з уже готовими і корисними стравами робочі можуть забрати його в будь-який зручний для себе час, оплатити за допомогою безконтактних засобів і не залежати від доставки, кафе або їдалень. Зі свого боку Miluxor доповнює обіди своєю кавою, а Rheavendors пропонує свої найбільш інноваційні дизайнерські кавомашини.


MrLunch — це прекрасна можливість поліпшити умови роботи в компанії. Перевірена якість і дизайн, які надає Rhea разом з послугами кейтерингу, наданими FreshFood24, значно покращують умови роботи в компанії. Подібне рішення дозволяє добитися значної економії коштів і зручності для співробітників, гарантуючи своїм співробітникам відмінне обслуговування.


Rheavendors Group — це один з найбільш іменитих і значущих виробників в світі вендингу. Made in Italy! Компанія виділяється своїм першокласним дизайном і передовими технологіями. Маючи штаб-квартиру і виробництво в провінції Варезе, а також філії в 9 зарубіжних країнах, Rhea пишається тим, що поширює культуру кави в більш ніж 90 країнах по всьому світу.


А ми завжди раді допомогу Вам в придбанні обладнання ТМ Rheavendors.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...