Пошук товару або артикулу...

Найприбутковіші та найякісніші вендингові автомати

Вендинговий бізнес закономірно називається одним з найбільш перспективних видів заробітку. Усе-таки торгові апарати і зручні, і привабливі, і навіть виконують свого роду розважальну роль, адже дозволяють людям долучитися до досягнень цивілізації. Однак щоб бізнес пішов добре, вкрай важливо вибрати найприбутковіші і якісні вендингові апарати.

У цій статті ми проведемо невеличку екскурсію, у якій торкнемося питання прибутковості, якості й довговічності окремих брендів та моделей кавових і снекових автоматів. Звичайно, вендинг – поняття ширше, однак через низку причин ми будемо говорити про те, що більш актуально в Україні на поточний момент.

Найдовговічніші

У принципі, усі снекові автомати, представлені в нашому каталозі, є досить довговічними. Найголовніше – це правильно їх експлуатувати. Поломки зустрічаються вкрай рідко й викликані зазвичай механічними пошкодженнями.

Однак ситуація з кавовими апаратами дещо інша. У цій категорії особливою довговічністю виділяються моделі, які працюють на розчинних інгредієнтах. Що, звичайно ж, можна пояснити – немає багатьох вузлів, які можуть зламатися, менше деталей як таких і навантаження на ті, що є. Вузли для перемелювання і заварювання кави відсутні як клас, у результаті картина виходить досить приємна.

Проте все це погляд тільки на один параметр, який впливає лише на те, як часто вам доведеться возитися з ремонтом і як скоро доведеться замінювати апарат на інший. Але є ще багато інших чинників. Наприклад, люди поступово переходять на натуральну каву, відповідно, надійність моделей може не врятувати. Крім того, автомати, що працюють суто на розчинній продукції, останнім часом не випускаються.

Однак для тих, кому цей критерій важливий, ми все-таки дамо приблизний рейтинг моделей по ресурсу. Тут будуть тільки популярні в Україні кавові автомати:

Модель

Особливості ресурсу

1

Rheavendors Sagoma H5-H7

300 000 порцій

2

Necta Kikko ES6

150 000 стаканчиків

3

Saeco Cristallo 400

Працює і на натуральній каві, модель оснащена особливо надійною металевою кавомолкою з титановим покриттям

4

Bianchi LEI 400

145 000 порцій

Найприбутковіші

Кавові автомати більш прибуткові, ніж снекові – принаймні в Україні. Наш споживач звик до вживання кави на ходу, а от продукти або непродовольчі товари схильний купувати в живих людей.

Точних цифр по окупності й прибутковості ніхто вам не дасть, тому що вони залежать від цілої низки чинників:

 • Місце розміщення й прохідність, наявність конкуренції в точці.

 • Товар. У кожного з них ціна та попит відрізняються, також неоднакова й націнка.

 • Сезонність. Гарячі напої трохи краще продаються з вересня по травень.

 • Непередбачені чинники: економічний спад, вандалізм, погодні умови, обстановка в місцевості, обмеження влади по переміщенню (комендантська година, карантин тощо). Усе це може відбитися на прибутковості.

І все-таки при інших рівних умовах кофемати дають хороший дохід, а снекові більш залежні від зовнішніх умов і ситуації в країні. Пара прикладів:

 • Кавовий апарат NECTA KIKKO Es 6. Це один з лідерів продажів серед автоматів, що працюють на зерновій каві. Його особливості: місткі контейнери, 16 варіантів напою в асортименті.

 • Кофемати Necta CANTO Espresso 8. Відрізняється стильним дизайном, оснащений багатьма корисними функціями й покриттям, що захищає від вандалів. Меню передбачає можливість приготувати каву, гарячий шоколад і чай з різними добавками.

Також можна розглянути торгові автомати б/в, що пройшли передпродажну підготовку. Коштують вони набагато дешевше, а відповідно, окупаються швидше.

Топ брендів

Покупці можуть помітити, що ми працюємо здебільшого з італійськими брендами вендингових автоматів. І на те є свої причини, адже це кращі варіанти за ціною та якістю. Якщо ж працювати з високотехнічними японськими, корейськими, американськими й німецькими брендами, то вийде, що вони коштують занадто дорого та набагато довше окупаються. Ось чому сформувався приблизно такий список:

 • Necta (Некта). Бренд належить концерну N&W (Італія). Компанія наприкінці 1990-х швидко розширила свій ринок на схід, у результаті чого в Україні з'явилися найперші кавові апарати. Простенькі й непримітні, але практичні та надійні. Поступово обладнання стало рости в якості, а компанія розширила мережу своїх сервісних центрів, що спрощує ремонт техніки.

 • Saeco (Саеко), Італія. Це теж один з першопрохідців нашого ринку. Його кавові автомати відносять до преміального сегменту ринку, адже вони функціональні і готують якісні напої.

 • Rheavendors (Ріавендорс), Італія. Усередині цієї групи компаній є ще торгова марка Sagoma. Теж одні з найбільш ранніх торгових апаратів на ринку нашої країни. Включають не тільки кавові, але й снекові апарати.

 • Bianchi (Біанчі). Автомати даного бренду прекрасно служать в різних сегментах автоматичної роздрібної торгівлі. Компанія продає обладнання для місць з різною прохідністю. Воно однаково добре вписується в невеликі офісні будівлі і великі комерційні центри. Снекові й кавові автомати Біанчі можуть бути встановлені у зв'язці і в такому випадку принесуть більше прибутку власникам. Відрізняються високою функціональністю й зручною системою налаштувань, що підходить для потреб різних категорій клієнтів.

Також заслуговують на увагу апарати марок Franke, Delonghi та деяких інших. Однак перераховані – найбільш топові й елітні.

Топ моделей

Ось кілька найвдаліших прикладів вендингових автоматів, у яких поєднуються найкращі характеристики:

 • Canto LB від виробника Necta (Італія). Відрізняється яскравим зовнішнім виглядом (профіль красивої дівчини на верхній лицьовій частині). Видає 20 видів напою, дозволяє плавно регулювати дозування цукру, готує каву із зерен і капсул. До плюсів можна віднести невеликі габарити і при цьому високу місткість стаканчиків (900 шт.). Однак модель дуже дорога.

 • OPERA TO GO від компанії Necta. Гарний сріблястий корпус, сенсорна панель управління, асортимент 18 напоїв, працює на зерні й розчинних інгредієнтах. Модель можна з'єднувати зі снековими апаратами.

 • Kikko ES-6 – теж від фірми Некта. Модель топової популярності. Згадувалася вище як надійна, також відрізняється зручним меню та можливістю поєднати її зі снековим апаратом спірального типу. Вибір цукру – 5 варіантів. Можна підключити до водопроводу або до каністрі з водою.

 • Торговий снековий спіральний автомат Rheavendors Luce Zero Snack. Преміум-варіант із величезною місткістю – до 1440 товарних одиниць! Стильний дизайн, вітрина з підсвіткою.

 • Кавовий автомат Bianchi Lei 700 Espresso. Основні переваги: ​​великий асортимент (36 позицій), висока місткість (700 стаканчиків і 550 розмішувачів), розширені контейнери для інгредієнтів. Працює із зернами та розчинними інгредієнтами.

Сподіваємося, що цей невеличкий огляд допоможе вам зорієнтуватися й зробити правильний вибір, виходячи з ваших потреб і особливостей обраної точки. Ну а якщо питання залишилися, зв'яжіться з нашим менеджером.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...