Пошук товару або артикулу...

Вендингові виставки 2020

Початок року – найкращий час для планування. У різних країнах світу круглий рік проходять міжнародні тематичні виставки, де можна дізнатися новини бізнесу, налагодити корисні зв'язки і почерпнути свіжі ідеї. Пропонуємо Вам ознайомитися з найважливішими подіями вендінга в цьому році, щоб розставити пріоритети і запланувати відвідування найцікавіших заходів!

China VMF 2020

Міжнародна виставка вендінгових технологій і систем самообслуговування

Де: Гуанчжоу, Китай

Коли: 4-6 березня

Найактуальніша і цікава подія в світі вендінгу, з кожним роком залучає все більше гостей з різних країн світу. Тут Ви дізнаєтеся про останні технологічні новинки і тренди у вендінгу. Виставка охоплює всі тематики, пов'язані з вендінгом, від торгових автоматів і машин самообслуговування до роботи з швидкопсувними товарами для автоматів.

На даний момент вже зареєстровано 700 компаній-учасниць та планується 41 000 гостей.

FORECH

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

Де: Київ, Україна

Коли: 3-5 листопада

Головна професійна подія сектора HoReCa в Україні. Структура FoReCH складається з основних тематичних напрямків, дозволяє одночасно і максимально охопити всі аспекти розвитку галузі HoReCa в Україні та світі. На FoReCH відбувається демонстрація не тільки продукту, але і його можливостей, реалізується багато проєктів спільно з кращими українськими та світовими спікерами і шефами, які задають високий рівень для креативних ідей.

HoReCa. RetailTech 2020

29-та міжнародна виставка для барів, ресторанів, готелів та рітейлу

Де: Мінськ, Білорусь

Коли: 7-9 квітня

Виставка присвячена сучасним тенденціям в сфері HoReCa, комплексним рішенням і технологічним інноваціям для ресторанів, магазинів, готелів і франчайзингу. Тематики будуть представлені різні, від торгового і технічного обладнання до продуктів харчування і напоїв.

Venditalia 2020

Міжнародна виставка торгових автоматів і засобів самообслуговування (вендінг)

Де: Мілан, Італія

Коли: 20-23 травня

Це еталонна європейська виставка в сфері вендінгу за кількістю учасників і відвідувачів, а також за площею, яку вона займає. Вона проходить раз на 2 роки, і в цьому році очікується більше 300 компаній-учасниць, і більше 15 000 гостей-покупців. На виставці будуть представлені торгові автомати, комплектуючі та різне обладнання для них, а також кавомашини і продукти для вендінгу.

Рекомендуємо почати готуватися до заходів вже зараз, щоб поїздка не дуже вдарила по бюджету. А ми, в свою чергу, продовжимо радувати Вас актуальними новинами зі світу вендінга.

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб отримувати більше корисної інформації про вендінг!
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...