Пошук товару або артикулу...

Вендингові виставки в 2021: перші новини

VMF China 2021

 9-та Міжнародна виставка торгових автоматів і систем самообслуговування VMF China відбудеться 4-9 березня 2021 року в China Import & Export Fair Complex.

 У тому, що вона буде проведена, ніхто і не сумнівався, адже Китай показав чудові результати в боротьбі з коронавірусом, і в серпні 2020 в Китаї цілком успішно пройшла чергова вендінгова виставка.

 Незважаючи на те, що пандемія коронавірусу завдала удару по економіці, вона також стала потужним стимулом розвитку в Китаї безконтактної торгівлі, тобто вендінга. З'явилося безліч нових форматів обладнання для магазинів, торгових автоматів та інших апаратів самообслуговування, і зараз ці нові напрямки вендінгу активно розвиваються. У Китаї тільки з січня по травень 2020 року кількість нових роздрібних вендінгових компаній зросла на 37% більше, ніж в минулому році, на ринку з'явилося багато інновацій і нових можливостей для розвитку бізнесу. Для вендінгової індустрії настає нова епоха, і всім нам необхідно до неї підготуватися належним чином.

 І зробити це допоможе VMF China 2021, яка охопить весь спектр світового вендинга: торговельні автомати, обладнання для розважального сектора, платіжні системи та аксесуари до них, і багато іншого. Одним словом, всеохопний погляд на індустрію вендінгу.

 Минула серпнева виставка, незважаючи на пандемію, залучила рекордну кількість відвідувачів і експонентів, і дала можливість більш 60% учасників підписати взаємовигідні контракти. Майбутня березнева виставка може виявитися єдиною вендінговою виставкою в 2021 році, тому наполегливо рекомендуємо включити її в свій календар заходів.

 

Venditalia 2021

 Міжнародна вендінгова виставка Venditalia 2021 переноситься з березня на травень 2022 року через непередбачувану ситуацію в світі в зв'язку з пандемією коронавірусу. Це перший дзвіночок про те, що більшість міжнародних галузевих заходів, як мінімум, у першій половині 2021 року будуть скасовані або перенесені. Venditalia переноситься вже не в перший раз і, мабуть, організатори вирішили максимально відсунути терміни, щоб в результаті провести виставку в максимально сприятливих умовах і для себе, і для учасників. Адже поки що в Європі галузева криза через пандемію, і оффлайн-виставка в таких умовах не принесла б користі нікому, ані організаторам, ані учасникам.


 Індустрія торгівлі 2021

Міжнародна форум-виставка технологій та обладнання для торгівлі відбудеться з16-го по 18-е березня в Києві.

Є ключовою подією українського ринку рітейлу і демонструє повний спектр бізнес-рішень для магазинів, підприємств громадського харчування, стріт-фуду і розважальних зон.

Варто відзначити, що незважаючи на всі карантинні труднощі, не типові терміни проведення і загальну невизначеність в 2020 році виставка відбулася. Українські підприємці в черговий раз довели, що вміють працювати при будь-яких умовах. І не просто працювати, а творити,

створювати нове, розвиватися і знаходити можливості в кожному виклику долі.

 

Тому нам залишається лише сподіватися, що через рік ситуація в світі і вендінговій індустрії поліпшиться, і наш календар заповниться численними виставками та іншими галузевими заходами!


 Підпишіться на нашу розсилку, щоб стежити за новинами в світі вендінгу!

 


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...