Пошук товару або артикулу...

100% натуральні інгредієнти для кавових автоматів і вен торгівлі торгової марки лакто (LAQTIA) тепер і в Україні.

Компанія «EasyVending», повідомляє про початок співпраці з відомим виробником натуральних інгредієнтів преміум класу для кавових автоматів, кавоварок і вен торгівлі - компанією з Іспанії Laqtia, S.L
Компанія Laqtia, S.L заснована в 2003 році і займається виробництвом і збутом розчинних харчових інгредієнтів, спеціально призначених для використання через торгові кавові автомати, кавоварки та вендингову торгівлю. Відмінною особливістю інгредієнтів компанії Laqtia, S.L являється висока якість і використання виключно натурального сухого молока.
В процесі виробництва інгредієнтів торгової марки Laqtia, S.L застосовують унікальну систему сушки і грануляції компонентів, що дозволяє гарантувати стабільність таких технічних показників: розчинність продукту, плинність і розмір мікрочастинок.
Дані показники безпосередньо впливають на безперебійність роботи і точність дозування продукту, що особливо важливо для роботи кавових автоматів для вендингової торгівлі. На виробництвах Laqtia, S.L розроблений і впроваджений комплекс процесів управління і контролю якості для безпеки харчових продуктів відповідно до європейських стандартів UNE -EN-ISO 9001: 2008.
Таким чином, дотримуються всі юридичні і санітарно-гігієнічні вимоги, що підтверджені відповідними сертифікатами. Laqtia має велику міжнародну мережу дистриб'юторів в більш ніж 20 країнах на чотирьох континентах.
На Українському ринку продукція Laqtia, S.L буде представлена 100% натуральними гранульований вершками Laqtia і 100% натуральними гранульований вершками без барвників і консервантів Laqtia plus.
Візитною карткою компанії Laqtia, S.L так само є гарячий шоколад INCA, з процентним вміст какао 14,5% і гарячий шоколад Yucatan, з процентним вмістом какао 15%. Асортиментна лінійка розчинних капучино представлена ванільним і карамельним смаком. Лінійка розчинних чаїв представлена м'ятним, ромашковим і чаєм з лимоном. Компанія «EasyVending», заснована 2009 році і спеціалізується на установці і комплексному обслуговуванні кавових автоматів та кавоварок для вендингової торгівлі в Києві і по всій Україні. Крім того, Компанія «EasyVending» має власну мережу кавових автоматів і розуміючи проблеми і потреби даної діяльності, займається постачанням інгредієнтів для приготування гарячих напоїв в кавових автоматах і комплектуючих для їх обслуговування.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...