Пошук товару або артикулу...

На один крок ближче до Європи.

Компанія «EasyVending», в особі її директора Дмитра Куренкова, повідомляє про початок співпраці з відомим виробником продукції преміум класу для кавових автоматів, кавоварок і обладнання для вендингової торгівлі — компанією L'AROMATIKA S.r.l.
Виробник продукції торгової марки CAFFE BORBONE — компанія L'AROMATIKA Srl виробляє зернову каву для кафе і барів, об'єктів ХоРеКа, мелену каву для домашнього використання, каву в монодозах, в чалдах і капсулах. Зацікавлена в просуванні своєї продукції методом розширення географії — поставки на територію України.
Згідно з домовленостями, досягнутими між компанією-виробником L'AROMATIKA S.r.l. і компанією «EasyVending», в Україну буде поставлятися кава в зернах для барів та дому Borbone Blue Gran Bar, Borbone Red Gran Bar і купаж з 95% арабіки Borbone Oro Gran Bar. Лінійка зернової кави BORBONE RED VENDING і зернової кави Caffe Bornone SuperVending blue спеціально призначена для використання в кавоварках та кавових автоматах для вендингової торгівлі. Коментуючи важливість якості інгредієнтів для кавових автоматів, Дмитро Куренков акцентує, що каву для вендингу можна готувати і в барах, і вдома. Однак, особливості такого купажу розроблені спеціально з урахуванням оптимальної ціни, якості і технічних можливостей кавового автомата, щоб він міг максимально витягти з кавового зерна всі неповторні нотки аромату і смаку. Таким чином, незабаром українці зможуть насолоджуватися смаком справжньої італійської кави із зерен преміум класу не тільки в дорогих кав'ярнях, а й в кавових автоматах за доступними цінами. Так Компанія «EasyVending» робить свій крок на шляху до Європи.
Компанія «EasyVending», заснована 2009 році і спеціалізується на установці і комплексному обслуговуванні кавових автоматів та кавоварок для вендингової торгівлі в Києві і по всій Україні. Крім того, компанія «EasyVending» має власну мережу кавових автоматів і, розуміючи проблеми і потреби даної діяльності, займається постачанням інгредієнтів для приготування гарячих напоїв в автоматах і комплектуючих для їх обслуговування.

Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...