Пошук товару або артикулу...

Новинка. Кава в зернах для вендингу і кафе Vending NERO

Компанія «EasyVending» рада запропонувати Вам новинку: кава в зернах Vending NERO торгової марки EcoVe.
Унікальна комбінація кавових зерен з плантацій Колумбії, Індії і В'єтнаму, з'єднаних в купажі Vending NERO, наповнює напій міцністю, так необхідної для еспресо, розкриває класичний кавовий аромат, дарує максимально тонізуючий ефект і задоволення від кремовою густий пінки. Дана суміш зернової кави ідеально підходить для торгових кавових автоматів і кавомашини.
Герметичний тришаровий пакет зі спеціальним клапаном надійно захищає кавові зерна від оточуючих запахів і забезпечує збереження смаку та аромату. Зерна розфасовані по 1000 гр., і цього вистачить на 166 чашок еспрессо, якщо ваш автомат налаштований на 6 грамів зерна.
Якщо ж ви любите каву «по-міцніше», і налаштували свій автомат на 9 грамів зерна на чашку еспресо, то 1000 грам. кавових зерен вистачить вам на 111 чашок еспрессо. Але найпривабливіше — ціна: 179 гривень за 1 кг.
Якщо ви виставили в своєму кавовому автоматі вагу зерна на чашку еспресо 9 гр., то собівартість буде складати: 1,61 грн. кава зерно + стаканчик 0,40 грн + вода бутильована 50 мл.0,15 грн. + цукор 0,12 грн. Разом: собівартість чашечки еспресо в вашому торговому автоматі складає 2,28 грн.
Якщо в торговому автоматі виставлена вага зерна на чашку еспресо 7 гр., то собівартість буде складати: 1,26 грн кава зерно + стаканчик 0,40 грн + вода бутильована 50 мл.0,15 грн. + цукор 0,12 грн. Разом: собівартість чашечки еспресо в вашому торговому автоматі становитиме 1,93 грн.
Правильно виставити дозування інгредієнтів для кавового автомата допоможуть спеціальні ваги для інгредієнтів 0,01-100 гр., які можна придбати ТУТ.
Для тих, хто для свого кафе або мережі вендинга планує придбати каву оптом, ми підготували спеціальні ціни та пропозиції.
Компанія «EasyVending», заснована 2009 році і спеціалізується на установці і комплексному обслуговуванні кавових автоматів та кавоварок для вендингової торгівлі в Києві і по всій Україні. Крім того, компанія «EasyVending» має власну мережу кавових автоматів і, розуміючи проблеми і потреби даної діяльності, займається постачанням кави та інгредієнтів для приготування гарячих напоїв в автоматах.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...