Пошук товару або артикулу...

Конкурс "Зізнайся в любові Easy"

А ви вже готові до 14 лютого? Адже ми вже сьогодні хочемо поділитися частинкою нашої любові з вами. А саме — у нас стартує конкурс «Зізнайся в любові Easy».
Умови конкурсу максимально прості — напишіть в коментарях під постом з конкурсом про вашу любов до нас в соціальних мережах. Відгук, який розповість про ваш досвід співпраці з Easy.
Переможців ми дізнаємося в п'ятницю 14.02. Чому переможців? Тому що конкурс проводиться на двох сторінках: Instagram і Facebook. Шанси на перемогу вдвічі більші!
За 1 місце — класичний чорний листовий чай LOYD, для ласунів латте зі смаком французьких макарун ТМ Mokate і капучино з ноткою рома ТМ Mokate Cappuccino Rum. А також знижка -10% при наступному замовленні на товар, який сподобався.
За 2 місце — латте зі смаком французьких макарун ТМ Mokate і капучино з ноткою рома ТМ Mokate Cappuccino Rum. Знижка -5% при наступному замовленні на товар, який сподобався. Переможців виберемо в прямому ефірі за допомогою ресурсу random. Всім бажаємо удачі і любові в серці.

Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...