Пошук товару або артикулу...

Сливки, шоколад і різноманітні смаки чаю

На нашому сайті з'явилися нові позиції вендинг-продукції української компанії «Чудові Напої». Далі докладно.

Про виробника


Компанія «Чудові Напої» була заснована в 2015р.. Продукція виготовляється і фасується безпосередньо в Україні на сучасному європейському обладнанні. До підбору постачальників підходять дуже ретельно, що гарантує якість продукції і смаку. Крім того, кожна партія перевіряється в незалежних лабораторіях.

Вершки


Вершки компанії «Чудові Напої» представлені у нас в трьох позиціях Coffee Creamer, Top Cream, Top Milk.У кожної позиції свої переваги. Coffee Creamer в нашому асортименті представлений в фасуванні 500г. Добре показав себе в тестах: не налипає, не збивається, має насичений вершковий смак, тому ідеально доповнює каву. Гранульовані вершки Top Cream швидко розчиняються, завдяки чому не злипаються, не порошать і не забивають міксер. До складу входять рослинні вершки, що забезпечує хорошу жирність. Гідний замінник молока для кавових автоматів. Фасовка 500г. Гранульовані вершки Top Milk містять високий відсоток молочного білка, швидко розчиняються, не утворюючи грудочок. Крім того, навіть при маленькому дозуванні надають напоям стійку пінку. Також фасування 500г.

Шоколад


Представлений в нашому асортименті позиціями Класичний, Темний і Premium. Шоколад Класичний, фасування 1 кг. Володіє насиченим солодким смаком молочного шоколаду. Смак бадьорить і піднімає настрій. До складу Шоколаду Темний входить натуральний какао з мінімумом молока і цукру. Смак, насичений з невеликою гіркуватістю, для любителів чорного шоколаду. Шоколад Premium Drinks To Go підходить для використання в кавових автоматах, кафе і домашніх умовах. Має насичений гіркуватим смаком. До складу входить какао преміум класу.

Чай

У нашому асортименті товарів для вендінгу Ви можете знайти три смаки чаю компанії «Чудові Напої»: зі смаком чорної смородини, лимона і лісових ягід. Чай зі смаком чорної смородини має насичений аромат ягоди із солодкуватим смаком, легенька кислинка і терпкість чорного чаю. Універсальність структури і смаку дозволяє використовувати чай в автоматах різних типів і виробників, а також його можна готувати в домашніх умовах. Чай зі смаком лимона приготовлений на основі натурального екстракту чорного чаю, з насиченим ароматом лимона. Чай зі смаком лісових ягід володіє легкою терпкістю і насиченим ароматом ягід. Всі чайні напої цієї компанії розчиняються як в холодній, так і в гарячій воді, не залишаючи ніякого осаду.

Дана продукція при дегустації і тестуванні отримала хороші відгуки, тому рекомендуємо і Вам спробувати. Як завжди, Ви можете зробити замовлення через форму на сайті або ж зателефонувавши нам.


Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...