Пошук товару або артикулу...

Рецепти успіху вендинга: місце вирішує все! Як правильно вибрати місце для установки кавового автомата

Рецепти успіху вендинга: місце вирішує все! Як правильно вибрати місце для установки кавового автомата 

Торгівля за допомогою автоматів - це, безперечно, прибутковий і найменш витратний бізнес. Але і в ньому не всі відразу отримують прибуток: хтось скаржиться на низькі обороти, а хтось не встигає завантажувати торгові автомати інгредієнтами. Так в чому секрет успішної торгівлі кавовими автоматами?

Місце розташування кавового автомата залишається найголовнішою умовою прибутковості вашого бізнесу. Всім зрозуміло, що чим більше проходить людей, тим кращим є це місце для продажу кави та гарячих напоїв. Але все ж треба підійти до цього уважніше: навряд чи комусь захочеться зупинятися і купувати каву на виході з торгового центру або продуктового маркету, коли руки зайняті пакетами з продуктами, всі штовхаються і поспішають покинути магазин. Так, прохідність там максимальна. Але загальна обстановка не сприяє зупинитися і купити чашечку кави.

Тому лідером за привабливістю розміщення торгового кавового апарату будуть вокзали, аеропорти і зони очікування: ранні прибуття, пізні відправлення, тривале очікування свого рейсу - все це сприяє тому, щоб щось випити, і якщо поруч є кавовий автомат, то це буде кава, шоколад або чай.

кофе для вендинга.jpg

Далі йдуть офісні центри. Кава-брейки і перекури є невід'ємною частиною офісної культури. У таких місцях споживання кави буде прогнозоване і стабільне. Один недолік - якщо ви вирішили заощадити на інгредієнтах і засипали відверто погану каву в зернах або неякісний чай, то це дуже скоро стане відомо всім вашим клієнтам, і вони можуть покинути вашу точку і піти до конкурента.

На наступному ступені за привабливістю розміщення кавового автомата - навчальні заклади. І якщо в школах від вас вимагатимуть спеціальні сертифікати на інгредієнти для дітей, то у ВУЗах навчаються вже цілком дорослі люди, які, як правило, недосипають, і тому потребують додаткової порції бадьорості, яку подарує кава, капучино, мокачино або гарячий чай. 

За ВУЗами слідують СТО, автомийки та заправки. Поки водії очікують закінчення ремонтних робіт, мийки автомобіля, чищення салону або полірування кузова, чашечка запашної кави урізноманітнить процес очікування.

Чудовим місцем для розміщення торгового кавового автомата можна вважати фойє кінотеатрів і зони відпочинку в розважальних центрах. Чекаючи початку сеансу, гуляючи серед атракціонів, або присівши на лавку після партії настільного тенісу чи сквошу, легко спокуситися чашкою чаю або капучино. Але в цьому випадку потрібно приділити увагу рекламі і грамотно вибрати асортимент. ингредиенты для вендинга, кофе в зернах для вендинга, доставка по Украине.jpg

Варто розглянути можливість встановлення кавового торгового автомата або снекового автомата поблизу роздягалень роледромів і ковзанок - їх відвідувачам може захотітися чогось підбадьорливого і гарячого. Нерідко кавовий автомат ставлять біля стійки реєстратури в поліклініках і в фойє лікарень, перукарень і салонів краси.

Отже, оцінюючи привабливість місця для розміщення кавового автомата для вендінгової торгівлі, необхідно оцінити прохідність, час, який клієнти проводять в очікуванні, і їх потребу збадьоритися або випити гарячий напій. Але в будь-якому випадку, щоб реально оцінити привабливість місця, слід домовитися з орендарем про тестовий період. Адже тільки реальні продажі можуть підтвердити або спростувати ваші прогнози.

ингредиенты для вендинга.jpg

Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...