Пошук товару або артикулу...

Зима прийшла: поради щодо збереження вендінгового апарату в робочому стані

Зима прийшла, а це значить, що кожному вендору потрібно подбати про своє торгове обладнання. У цій статті ми розповімо кілька лайфхаків та дамо поради, як не допустити поломки дорогого устаткування і не втратити гроші. 

Перш за все ми рекомендуємо перевірити місце установки на середньодобову температуру в приміщенні і обов'язково дізнатися у орендодавця, чи не відключають вони світло/розетки вночі в місці встановлення автомата. Якщо на місці розміщення апарату неможливо дотримати температурні вимоги, то слід тимчасово перемістити апарат в цілодобово опалюване приміщення в цьому ж будинку. При неможливості переміщення ви можете розмістити в приміщенні маленький масляний обігрівач (потужністю до 1 кВт буде досить, можна розглядати на 600 Вт).

Важливо! Ми не рекомендуємо встановлювати опалювальні прилади типу калориферу — щоб уникнути займання.

Також, ми рекомендуємо утеплити сам автомат з внутрішньої сторони, бойлер і стабілізатор, але не дуйку. Використовуйте звичайний утеплювач з фольгою. Це і функціонально, і бюджетно.

На час холодів також відключіть внутрішню витяжку автомата (яка відповідає за відведення пару з міксерів, пилу від продуктів) — це дозволить утримувати тепло всередині апарату, простіше потім промити міксерну систему, аніж міняти бойлер!

Якщо немає можливості перемістити автомат в тепле приміщення, утеплити, встановити обігрівач, пропонуємо Вам ексклюзивний лайфхак (пораду) від нашої компанії, перевірений на власному досвіді. На період пікових холодів, щоб уникнути розморожування бойлера, закачайте в систему спиртовмісний розчин (наприклад, горілку; досить міцності 40°-50°). Потім вимкніть автомат, дістаньте ємності з водою (бажано забрати з собою або поставити в тепле місце). В такому випадку Ви будете впевнені, що котел не "розірве", нічого не замерзне, а при включенні решта інгредієнтів в трубках легко змиється при промиванні.

Важливий момент! Після закачки спиртовмісного розчину рекомендуємо зробити промивання і прогнати порцію еспресо. Це потрібно для того, щоб сам розчин виявився в тефлоновій трубці. Якщо не прогнати, то вийде розморожування цієї трубки. Дрібниця, а робота автомата встане і доведеться міняти запчастини.

Після закінчення періоду холодів встановіть назад ємності з водою і зробіть кілька порцій еспресо, щоб вивести з системи спирт. Після цього можна запускати автомат в звичайному робочому режимі.

Обізнаний – значить озброєний. Дотримання наших рекомендацій допоможе Вам зберегти працездатність автомата, уникнути ремонту і заміни дорогих запчастин.

Підписуйтесь на наші групи в соцмережах і розсилку, щоб отримувати більше корисної інформації.

І, якщо ситуація з розморожуванням все-таки сталася — звертайтеся за консультацією до нас по телефону +380 (66) 88-88-449. Наші ввічливі консультанти допоможуть Вам впоратися з цією ситуацією.
Або приєднуйтесь до її обговорення...
Завантаження коментарів...