Пошук товару або артикулу...
Національна консалтингова американська фірма CapTech провела опитування щодо зміни уподобань споживачів під час пандемії коронавіруса. Далі детально...
Заходи в 2020 давалися складно і відбулися лише завдяки жорстким умови організації. Що ж нам очікувати в 2021? Подробиці в статті...
Для всіх нас 2020 видався дуже складним, але і дуже повчальним. У цій статті хотілося б поділитися з Вами нашими досягненнями, значущими подіями і трохи підняти завісу наших планів на майбутнє.
Компанія вирішила провести онлайн-захід, який охоплює цінності інновацій, соціальної стійкості та культури, в рамках якого бізнес буде обмінюватися новими ідеями, аналізом та прогнозами, на яких ефективно будувати майбутні проекти.
Нещодавно Європейська асоціація вендинга (EVA) опитала торгових операторів і постачальників вендінгового обладнання, платіжних систем і інгредієнтів в 13 країнах Європи про те, як на їх бізнес вплинули обмеження. Подробиці далі в статті ...
24 червня наша компанія брала участь у практичній конференціі FoodMaster&PrivateLabel-2020. Більш детальніше у статті.
Чи знаєте ви, як давно існують вендингові автомати, і що розпочали продавати вперше без допомоги людини? Давайте зробимо невеликий історичний екскурс і розглянемо найбільш значущі дати в розвитку вендингу.
Сама назва "рожевий шоколад" звучить вкрай незвично, але який же він на смак? Більш докладно в статті.
Китайський ієрогліф «криза» складається з двох ієрогліфів, що означають «небезпека» і «можливість». Ми всі розуміємо небезпеку, але помітити «можливість» можуть не багато. Більш детально в статті.
Кавові автомати — найбільш затребуване вендінгове обладнання, яке встановлюють частіше всього. А все тому, що кава — найпопулярніший в світі напій і пити його
прийнято повсюдно і в будь-який час. У будь-якому людному місці автомат, який продає
гарячі напої, виявиться доречним.
Чому вендинг? Вендинг і торгові кавові автомати є привабливим бізнесом, так як є нескладним для ведення, вимагають порівняно невеликих вкладень і приносять стабільних дохід. Торгові кавові автомати готують і продають каву в той час, коли ви працюєте, вчитеся, снідаєте або вечеряєте, їсте в транспорті або відпочиваєте на морі. А якщо кавові автомати встановлені в вдалому місці, то вони продають каву і заробляють вам прибуток навіть тоді, коли ви спите.
Итак, Вы купили кофейный автомат, нашли место, оформили все документы, решили, что Ваш кофейник будет работать на зерновом кофе, и уже хотите запускать, но не знаете, как выбрать качественный...
Что прятал мусульманский пилигрим у себя на животе, что подарил мэр Амстердама Королю Людовику XIV, почему француз отказывал себе в воде, но поливал саженец, в обмен на какие зерна преступнику даровали свободу, и как букет влюбленной женщины дал начало производству кофе в Бразилии.
Європейська Асоціація Вендінг (ЕАС) поінформувала, що в наших реаліях торгові автомати абсолютно безпечні для людей. Більш докладно в статті.
Часто на упаковці зернової або меленої кави можна побачити напис 100% Арабіка або Робуста. Арабіка або Робуста — це не сорти кави. Це види кави. Сорти кави на упаковках пишуть, тільки якщо це моносорт якихось елітних плантацій. В інших випадках кава представляє комбінацію сортів, смак якої відповідає заявленому.
Сьогодні ми поговоримо про тонкощі заварювання чаю. Ні, недостатньо просто залити його окропом. Недотримання визначених правил заварювання може зіпсувати навіть найкращий чайний купаж і репутацію. Більш детально в статті.
Начебто елементарний момент, однак якщо не врахувати деякі нюанси, ці помилки можуть привести до великих витрат. Детально далі ...
Напевно ви помічали, що кава, яка довго лежить в шафці, змінює свій смак, причому не в кращу сторону. Давайте розберемося, як довго можна зберігати каву, а також — у чому і де саме краще це робити?
Про бідну Робуста замовте слово, або чому робуста, як бідна пасербиця в родині зернової кави?

Хто очолив війну з робустой, чому кава виду робуста не хочуть купувати, але кількість плантацій зростає, і що їсть Лювак на сніданок?
Яку ви любите каву: світлого, середнього або темного обсмаження? Ступінь обсмажування дуже сильно впливає на смак готового напою. Не менше, ніж сорт зерен і купаж. Тому ми вирішили розкрити вам секрети обсмаження кави.
Пропонуємо Вам ознайомитись з основними, міжнародними, вендинговими виставками 2020 року. Детально в статті ...
В этой статье мы расскажем Вам о преимуществах кофейного оборудования итальянского бренда  Rheavendors – это мировое имя, лучшее качество и всегда вкусные напитки. 
Дуже важливо в кожному році підводити підсумки, щоб виконані досягнення ставали мотивацією на прийдешній рік. А мотиваційна команда зможе подолати будь-які труднощі.
Коли Ви приймаєте рішення купити кави в зернах, то виникає питання: «Як вибрати каву?» На сьогоднішній день, вибір кави в Україні досить різноманітний. АЛЕ що означають написи на етикетках?
Арабіка або Робуста?
Легенда свідчить, що 10-го травня 1734 року Карл Бурбон, король Іспанії, правитель Неаполя та Сицилії, прибув до Неаполя і зупинився в монастирі «Фратти Мінімі» поруч з «Порто Капуано». До цього він чув про темний напій з інтенсивним ароматом і багатим, насиченим смаком. Карл Бурбон вирішив спробувати це зілля, про яке говорили, що воно «зміцнює тіло й дух». Приготуванням напою для короля займалися монахи. Прийнято вважати, що в цей період сформувалася відома в усьому світі «неаполітанська» кавова традиція. З тих часів і до сих пір неаполітанці вважаються кращими в світі в приготуванні кави.
Вести справу таким чином, щоб вона приносило стабільний і при цьому все зростаючий дохід — складно. Але ми розповімо вам про п'ять правил роботи, які допоможуть вам цього досягти. Далі докладно в статті ...
Щоб не потрапляти в дурні ситуації і зарекомендувати себе професіоналом перед партнерами і постачальниками, прочитайте нашу «шпаргалку» з основними термінами в вендінгу. Більш докладно в статті.
Будь-який вид підприємницької діяльності має безліч нюансів і «підводних каменів», і вендінг не виняток. Про них докладніше далі в статті ...
При вході в новий бізнес необхідно добре розуміти його особливості, щоб домогтися успіху і подальшого розширення. Детальніше читайте далі ...
Нещодавно ми розповідали про те, яку воду варто використовувати в кавових автоматах. Бутильована вода відомого виробника — це кращий варіант. А в цій статті ми розповімо вам, яка буває бутильована питна вода.
Кавоварка і кавомашина — це різні види техніки, і це варто в першу чергу враховувати при виборі. На що варто звернути свою увагу читайте в статті ...
Якою має бути вода для кавового автомата? На що звернути увагу при виборі? До чого може привести використання нефільтрованої води? Далі докладніше в статті.
Багато вендорів на початку своєї діяльності або вже в процесі стикаються з необхідністю перевезти кавовий автомат в інше місце. Через великі габарити доведеться докласти багато зусиль, щоб техніка дісталася до нового місця установки в цілості й схоронності. Далі про це більш детально ...
Існує величезна кількість вендінгових автоматів. Більшість з них створені з орієнтацією на одномоментні і не дуже витратні побутові потреби людини, проте є і цікаві виключення з правила. Саме про такий виключення і піде мова в цій статті.
Початківці вендори часто задаються питанням, наскільки вендінг прибутковий бізнес? Пропонуємо вашій увазі коротку аналітику по ЄС і Україні за 2018 рік, яка допоможе вам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.
У цій статті ми пропонуємо вам ознайомитися з основними, найбільш значущими міжнародними спеціалізованими виставками першої половини 2019 року. Далі детально ...
Щороку ми нагадуємо нашим колегам, про основні правила експлуатації кавового обладнання взимку. І ми будемо продовжувати це робити, адже профілактика завжди краще дорогого «лікування» кавового автомата. Далі в статті більш докладно ...
Сьогодні кава — практично невід'ємний атрибут будь-якого робочого простору, і обов'язок кожного начальника забезпечити своїх співробітників кавоваркою. Як вибрати підходящий варіант, щоб потім не вартувати в сервісному центрі? Про це ми вам і розповімо далі.
Процес виробництва чаю складний, і найчастіше його вирощуванням на плантаціях займаються одні люди, а збором, сушінням і упаковкою — інші. Хто ж в такому випадку виробник, де знаходиться батьківщина чаю, і як вибрати кращий при обмеженому бюджеті? Читайте далі в статті ...
Щоб улюблений напій радував чарівним смаком і неперевершеним ароматом, досить дотримуватися всього кілька правил.
Цінова політика конкурента може значно вплинути на рентабельність вашого бізнесу в сфері кавових автоматів. Як вести себе, якщо конкурент штучно знижує ціни?
Встановлюючи кавовий автомат, кожен підприємець задається питаннями: скільки електроенергії буде споживати апарат, яку цифру закладати в витрати? Ми також задавалися цими питаннями на початку вен бізнесу, зараз же, у нас вже є сформована думка з цього приводу, яким ми і хочемо поділитися з Вами.
Ви до цих пір вагаєтеся, займатися чи не займатися вендингом, і вважаєте, що це не прибутково, складно і клопітно? У цій статті ми наведемо Вам 8 аргументів на користь вендінга, які базуються на нашому власному 10-річному досвіді роботи в цій сфері. Прочитайте текст до кінця, і всі Ваші сумніви розвіються.
Що означає “сублімована”? Чим ця кава відрізняється від інших видів розчинної, і чому коштує дорожче? І чи варто переплачувати? Як вибрати якісну? На ці та інші питання ми відповімо Вам в цій статті.
Грудень - місяць підведення підсумків і складання планів на майбутнє. Ми пропонуємо Вам короткий аналіз і прогноз розвитку галузі на 2018 рік, для того, щоб ви могли планувати розвиток Вашого бізнесу.
Зима прийшла, а це значить, що кожному вендору потрібно подбати про своє торгове обладнання. У цій статті ми розповімо кілька лайфхаків та дамо поради, як не допустити поломки дорогого устаткування і не втратити гроші.
Будь-які торговельні автомати здатні приносити істотні доходи їх власнику, потрібно тільки знати деякі тонкощі і дотримуватися правил.
Сама по собі чорна кава — продукт вкрай низькокалорійний, але рідко хто п'є каву без добавок. Давайте підрахуємо калорії найпопулярніших кавових напоїв.
Багато хто з нас любить пити каву з додаванням молока або вершків. Завдяки молоку смак кави стає м'якшим, а сам напій не тільки бадьорить, але і злегка втамовує голод. Однак, все частіше можна почути думку, що пити каву з молоком шкідливо. Спробуємо розібратися, чи так це насправді.
Якщо ви не знаєте, що подарувати, вагаєтеся, чи доцільний презент - подаруйте каву! Незвичайність і корисність такого подарунка оцінить кожен шанувальник цього чарівного напою.
Окрім ступеня обсмаження, кавові зерна відрізняються розміром: можуть бути дрібними, середніми або великими. Розмір зерна залежить і від місця зростання кавового дерева, і від його ботанічного виду. Давайте розберемося, на що впливає розмір зерна, і яким зернам віддати перевагу.

Всього одна чашка кави в день допоможе вам подбати про здоров'я очей, і це чергова хороша новина для поціновувачів кави.

Вчені продовжують знаходити все нові корисні властивості кави, і цей факт не може не радувати!Основою успішного вендінгового бізнесу є не стільки хороший автомат, скільки з розумом підібране місце - цю істину знає кожен вендор. Не важливо, перший автомат ви встановлюєте чи п'ятнадцятий: вибір місця - це завжди важливо, але не завжди просто. Сьогодні поговоримо, як знайти і орендувати найприбутковіше і безпроблемне місце для кавового автомата.
Все ще варите каву в турці на плиті? Сьогодні це вже не комільфо! В нашій стрімкій дійсності без автоматичного приготування самого трендового напою не обійтися. Серед справжніх цінителів існує думка, що кава має бути із свіжомелених зерен. Швидко перемолоти зерна і заварити каву здатна тільки автоматична кавоварка. Але купівля такого апарату потребує розумного і зваженого підходу. Ми допоможемо зробити вибір!
Капсульна кава вже давно підкорила Європу, і з кожним роком число її прихильників росте. А все тому, що капсульні і чалдові кавомашини надзвичайно зручні і неймовірно красиві. Сьогодні ми розповімо про основні переваги цих чудо-машин, що ідеальні як для домашнього використання, так і в якості основної машини в офісі або барі. Ви обов'язково закохаєтесь в них!
Про шкоду кави для здоров'я сказано і написано стільки, що її можна сміливо назвати чемпіоном антиреклами. Однак, незважаючи на потуги противників кави, сотні мільйонів людей по всьому світові починають свій день саме з чашки цього напою. Що ж з ними не так? Невже вони не чули, що все це «шкідливо», «небезпечно», «не рекомендується»? Давайте розберемося, наскільки правдиві застереження кавових недоброзичливців і чи варто вірити всьому, що говорять.
Компанія «EasyVending» вже більше 10 років займається вендингом. Час підтвердив, що ми — надійні партнери. Більше 4000 наших постійних клієнтів зробили вибір на нашу користь.

  І ще 14 аргументів, які Вас переконають!

Що включає в себе щоденне технічне обслуговування кавового автомата, з чого складається щорічна профілактика кавового автомата, скільки часу це займає, чи обов'язково звертатися до сервісних компаній, або можна проводити самому?

Технічний огляд і обслуговування кавового автомата ділиться на: щоденний, який проводяться або кожен день, або кілька разів на тиждень, і профілактичний, який проводиться приблизно раз на рік.

Як кава потрапила до Англії, де відкрилося перше кафе, як кава пов'язана з Оксфордом, як кав'ярні вплинули на лондонські біржі і банки, чим зобов'язана каві перша страхова компанія, навіщо англійки писали королю, і чому чай в Британії популярніший за каву
Термін окупності вендінгового автомата «з пробігом» менше, ніж нового. Але при цьому більше ризиків. 5 правил як уникнути ризиків і відразу отримувати прибуток від б/в кофеавтомата!
Місце розташування торгового кавового автомата залишається найголовнішою умовою прибутковості вендінгового бізнесу. Всім зрозуміло, що чим більше проходить людей, тим кращим є це місце для продажу кави та гарячих напоїв. Але це не єдиний критерій у виборі місця під кавовий або снековий автомат. Так на що ж треба звертати увагу, вибираючи точку автоматичного продажу гарячих напоїв?
Як з'явилася кава в Німеччині, хто здійснював доставку кави в Німеччину, відкриття перших кав'ярень, заборони і гоніння, Кавова кантата і як приготувати каву за рецептом Бетховена.
Як в XVII столітті здійснювалася доставка кави в зернах в Європу, де народився еспресо з молоком, і перший прототип кави в чалдах і кави в капсулах.
У першій половині сімнадцятого століття, будучи популярним на Сході, в Європі кава все ще була таким же екзотичним напоєм, як і інші такі рідкісні продукти: цукор, какао і чай. Читайте далі...
Після відкриття кави абіссінцем, поширення тонізуючого напою серед арабів, які активно торгують з Ефіопією через вузьку смужку Червоного моря, було лише питанням часу. Хоча, існує думка, що активне поширення кави почалося в шостому столітті, коли ефіопи вторглися в Ємен і почали активно засаджувати плантації кави

Чи замислювалися ви колись, який шлях проходить кавове зерно, перш ніж продавець запропонує вам купити каву в зернах? Смак кавового напою і якість кавового зерна залежить не тільки від виду дерева, сорту кави, місця зростання і температурного режиму. 


Для справжніх гурманів, які не хочуть задовольнятися просто розчинною кавою, а хочуть, що б відмінна кава лилася прямо в чашку від одного натискання кнопки, були розроблені кавові машини нового покоління — капсульні кавоварки.
Факт №1. Кава - джерело антиоксидантів. У статті журналу Food Science and Technology опубліковані результати досліджень коробочки кавових зерен і кавової гущі на хімічний склад. Дослідження показали, що коробочка, в якій зріють кавові зерна та кавова гуща, містять цінні антиоксиданти, які в 500 разів активніше діють на людський організм, ніж антиоксиданти зеленого чаю чи аскорбінова кислота.
Про переваги зернової кави перед розчинною написано сотні статей. Але вони не дають відповіді, чому зернова і розчинна кава так по-різному діють на організм?
Деякі авторитетні експерти стверджують, що причина в теобромін.
З 4 по 7 травня кави ТМ BORBONE взяв участь у великій виставці Venditalia 2016. Експозиція зайняла велику площу, яка була присвячена продукції для HoReCa і торгових кавових автоматів.